Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pulka_lahve

    Adam má nejvíc cool babičku ever.

  • Zacali sa mi mnozit v zapasoch cheateri, nieje dobre

  • patr

    podla mna je prilis jednoduche zobrat banner.  Tak ako pise autor, niekedy proste staci to presprintovat kludne aj bez zbrane stlacit e v sprinte a banner je tvoj, oni kym sa zorientuju uz si prec.  podla mna by to tak nemalo byt a zobratie banneru by malo byt narocnejsie podobne ako ozivovanie.  neviem, mne sa to nepaci, lebo fakt uplne kludne mozes behnut medzi troch co je totalna hlupost.   

    Ale zas je pravda ze aj pristavajuca lod na seba upozorni na polohu, neni to len akysi respawn. 




    • exmaxx

      Prave tohle mi pripada dobry. Protoze, i kdyz zbydes jako posledni, tak mas porad sanci to prosprintovat i presto, ze kolem kempi ten druhej tym. I tak to vetsinou nevyjde a clovek to koupi 😛

      • patr

        Neviem.  Je to vcelku zasadna moznost vratenie partaka do hry.  Len podla mna to je prilis jednoduche, banner ajtak nikto nestrazi.  

      • Jack1947

        Když má někdo fištrona tak dokáže se zbavit i týmu, je to jen o tom jak je kdo dobrý ( nebo to prosprintuje?)


        Výhoda BR her v jinejch hrách pokud někdo táhne k vodě tak tě oslabí a máš šmitec.

        • patr

          Zalezi aj od postavy co ma.  S bangalore, wraith, pathfinderom to moze byt celkom lahke.

          Nevim, to ozivovanie.  Nikto tie banery nestrazi, len zhoda nahod ci to stihne zobrat alebo ne. A take ze traja maju otvoreny inventar, on si tam nabehne , zobere a utece.   To je hlupost

          • Jack1947

            Já to myslel obecně proto jsem napsal BR, nebo si snad někdo myslí že krom mOBA her se dá většinou všechno uhrát sám (vyhrát) hrát ano ale vyhrát se dost her zaměřené taky trochu na team nedají. V tomhle jediníém je BR + takže ano opravdu ten tým není potřeba( Apex nevím nehrál jsem až jednou budu moct tak můžu oddiskutovat)

            Nicméně se mi to líbí že se dá spolehnout na lidi, jenže co když to jsou noobové a ty si noob taky tak jejich snaha je k prdu. Ne něvěřím že Matchmaking tady bude fungovatp erfektně. Tak každej 5 zápas bude normální.

  • patr
    muzete jen tady alebo v blackout :D
  • 16cmfan

    „Teamwork makes the dream work,“ říkávala moje babička. Apex Legends je týmová hra a mám takový pocit, že snad první hra, kde na mně cizím lidem opravdu záleží. A mně záleží na nich. Osobně mám s náhodnými hráči v Apexu převážně dobré zkušenosti. Oni pomáhají mně, já pomáhám jim, a právě díky některým...


    Sorry jako, ale asi nikdy nehral Armu ked je z takejto samozrejmosti v siedmom nebi....

     doporučené vypsat vlákna vypsat podle času jen s mojí účastí (0)Novější1Starší Přidat komentář
  • jindra.veliky

    ...a pritom takova blbost

  • Row

    Adamova babička je podle všeho moudrá žena. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit