Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Damarus
    páčkne někdo Btf 4? :D kdyžtak na Originu Marekb221
  • Pokud k tomu nVidia pristoupila tak, ze games.cz a bonusweb jsou nejctenejsi (nejkvalitnejsi?) weby, pak je mi lito jak nedocenen zustava hrej.cz, ktery je personalem a kvalitou clanku o level vyse, nez prve dva zmineni.
    • Souhlas *5*
    • nastesti je to jen tvuj nazor, a na zaklade faktu, ze plytvas svym casem na napsani takove bejkoviny, asi nebudes ani moc chytry. Proto jsem nucen nerespektovat tvuj nazor. GAMES FTW!
  • vi ste strašny mamlasy. kdyš tu hru neumite tak to nehrajte ale nenadávejte na internetu nani jo. batlefield je vemly kvalitní hra kterou vívojaři viviji uš roky a maj skušenosti vy mate akorad prd
    • Dios mio. Pochopím i/y ale napsat UŠ to uš je vrchol *1*
    • Dle jakého klíče jde tato šifra rozluštit ?
  • Prý "uvidíme jaký má redakce Games skill". :-DDDDD Tak to se panečku pomněješ voe, páč já už pár Gameplayů od SKILLAŘŮ z Games viděl a dělalo s mi poněkud nevolno. Ono to nebylo ani k smíchu. Vsadím pravou kouli, že dostanou monstroózní čočku. Leda, že by jeden ze čtenářů byl členem NoVa Gaming, to by dokázal zachránit. Ale jinak nikdo.. :-) Kdyby se tohle streamovalo, tak na to bych se s chutí podíval. :-)
    • Zapomněl si dodat, že by si je všechny vypawnil jak ho*no. *3*

      Herní redaktoři moc hrát neumí. Je to logický. Jejich prací je hrát nějakou hru tak rychle a povrchně, jak to jen jde. Následně o tom napsat a přesunout se na další hru. Z her bývají už tak unavení, že ve svém volném čase místo hraní volí cokoli jiného. Nemůžou se tak rovnat těm, co mají v různých hrách nahráno tisíce hodin a soustředí se třeba celý rok na jedinou hru, nebo celý život na jediný žánr. *3*
      • Jelikož mám v BF nahrány ty stovky a stovky hodin, tak asi ano, ale proto jsem to nepsal.. Určitě souhlasím. Ale to bylo jen pro pobavení, mě když postavíš k RPG nebo simulátoru, tak na to budu čučet jak na nový vrata a totálně se nebudu chytat. Našlo by se více žánrů. :-)
    • wenceslaus
      Ty jsi ale děcko.
      • Ne, já jen viděl Gamesplay z BF:H od borců z Games. Mrkni na skill. :-) http://games.tiscali.cz/video/gamesplay-hrajeme-multiplayer-betu-strilecky-battlefield-hardline-247511.
        • Tohle byl dost nepovedenej gamesplay. Když redaktor ani neví jak se přepíná kamera v autě, navíc to bylo už v předchozím díle. Ale zas ne pokaždý se daří :) Ale pokud si dobře pamatuju, tak to hrál s jinou myškou než obvykle a to udělá taky svou neplechu. Já bych se na to fakt rád podíval live, bude to určitě plný super hlášek a vyhecovaný :) Navíc kdyby na to zlanařili ještě třeba Františka Fuku ...
  • Kdy bude recenze Bloodborne?
    • 8/10
      • To bude jasně 10/10.
        • Jen jsem napsal, kolik to tu dostane. Já to nehrál, ale Souls hrám bych nikdy desítku nedal už kvůli stupidnímu bojovému systému a vždy naprosto hroznému technickému zpracování. *3*
  • Super nápad :) mohli byste to ještě streamovat živě. Bude fajn vidět jakej mají redaktoři skill :)) nebo nemají :P
  • XXDarthVaderXX
    Co to je? Akce kdo má větší pé*o?
  • Jen abyste na serveru nakonec nebyli sami. :-) Pochybuju, že si tohle zdravej člověk za tu cenu koupí.
    • Bylo by to směšný, ale věř že se EA postará o to, aby bylo plno i kdyby měli dosadit svoje "čtenáře".
  • Asharak
    Nah... EA see na nás, já bych se klidně vyee na ně (překlad DA). Už dlouho jsem nic od EA nehrál a ani mě to nechybí. Stejně to většina stáhne a za chvíli hned ***že .? *3* (hry se sp min.)
    • Chim
      *8* Jakože cože?
  • Ta recenze na bonuswebu mě vážně pobavila tolik sarkasmu v jednom článku to se nevidí.Počkat oni to mysleli vážně?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit