Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jen maly upozorneni. v Anaruthu jsou uchylove z vesnice.
    • Uchylove nejsou, jen mluví na chatu elfsky a oslovují se vznešenými tituly.
      Až na tohle a pár dalších blbostí jsou povětšinou normální.
      Je však pravda,že kdo to hrál pro radost a na nic si nehrál a nežral zbytečně moc, tak už většinou hraje dávno v jiných kinech.....
      • Diky za "zastani", Raisthire :-) Jak vis, hrajeme na RP serveru, takze AO podporuje - ale nevyzaduje - lehky RP pristup :-) Rada clenu RP vubec neresi, hodne jich je ale vdecnych za to, ze se jen nehonime za equipem, ale poradame taky vlastni RP akce apod. Ale - kazdemu, co jeho jest :-)
  • calwin
    nevidím v tom nič neobvyklé je to prakticky obdoba dema... len na MMORPG už to nejako vykoumať museli... aj keď v tom prípade si mohli ťahanie takého objemu dát odpustiť...
  • Největší problém je ovšem stažení preview klienta, který má 13GB *7* Při těch rychlostech, které lidé na EU fóru hlásí, to je na půl dne stahovaní. Takže je tu zajímavý paradox, CM potřebují co nejvíce lidí, aby mohli provést své "stress tests", spousta lidí by ráda testovala, ale díky svému ne vždy dobrému připojení od stahování mnohdy upustí kvůli velikosti. A já přemýšlím o tom samém, možná nakonec raději počkám ještě těch pár dnů do vypuštění oficiální F2P verze.
    • solomon.short
      to není zdaleka problém jen LOTRa. Stáhnutí 4.0 patche pro WoW je s 8M ADSL zábava na dva dny (a to i s odemknutým downloaderem a povoleným portem na routeru). Přitom technicky vzato je to torrent o velikosti cca 5.3 GB, což je na stejné lince záležitost pár hodin...
      • Tak jsem nakonec vyměkl a nechal to stahovat přes noc. Trvalo to cca 8 hodin a zdaleka jsem nestahoval plnou rychlostí své linky...
        • solomon.short
          hm, asi si pockam az budu u sve domaci linky. na tom ADSL by to byla tragedie :)
    • To je fakt, taky uvažuju, jestli do toho vůbec půjdu - měl bych po oficiálním EU klientovi a po USA betě v počítači už třetí LOTRO *1* A teď už to fakt vypadá, že F2P v Evropě spustí brzo...
  • Tak CM už dali odkaz na stažení toho evropského betaklienta (Preview Event): http://lotro.cdnetworks.us/lotro/PANDO/Preview/LOTROEU_Preview_EN_GB_Downloader.exe
  • Já jsem si omylem vytvoři EU trial s tím, že jsem si myslel, že vytvářím USA F2P účet. Nyní mi končí trial a nevím co mám dělat. Jestli se mám zúčastnit tohoto, když nebudu moci pokračovat se svou postavou? Level 12 tuším ale opakovat se mi vše od začátku nechce.
    • tak level 12 mas za hodinku, takže žádná trágedie *5*
    • Zdravím, jsou myslím dvě možnosti: nejlepší asi je počkat do spuštění F2P, kdy se z trial účtu automaticky stane free účet a budeš moct pokračovat v hraní (se všemi omezeními F2P, samozřejmě). A nebo si hru koupit :-) Stahovat betaklienta se teď asi nevyplatí, ta beta potrvá zřejmě jen pár dní.
  • omg, ved toto sa da hrat free uz vyse mesiaca ..staci si vytvorit USA ucet a ide to ..hral som to a je to bieda ..na lvl 20 sa uzamknu vsetky questy a kto chce musi si ich zaplatit ..a kto nechce moze byt vo svete dalej a hrat, ale questy mat nebude, co je somarina ...lebo bez questov sa strasne tazko ziskavaju skusenosti, jedine neustalim zabijanim potvor ..a to ide brutaaaaalne pomaly.
    • Volně přístupné zůstávají úkoly příběhové (epické) linie, které hráče provedou celým původně přístupným územím Středozemě, až do Angmaru. Kupovat se musí packy úkolů pro jednotlivé lokace, když hráč chce. A samozřejmě, pokud si hráč chce LOTRO víc užít, bez nákupu bodů se neobejde. Výhoda F2P je ta, že ho k tomu nikdo nenutí, a že může utrácet malé částky jednou za čas, podle toho, jak chce.
    • No jo, ale ty můžeš ve hře získávat tzv. Turbine Points (TP), za které se posléze můžes nakupovat v LOTRO Store. Ať už questy, riding skill nebo třeba další batohy. TP se dají získat buď hlavní dějovou linií, nebo třeba speciálními questy nebo při získávání nových titulů (zabíjení určitého počtu potvor). Osobně mi ty "uzamčené questy" nevadí, alespoň mám proč hrát dál... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit