Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tomhle článku mě nejvíc překvapilo právě to, že Heroes ještě vůbec natáčí. :) Vydržel jsem asi do 3.-4. série. Jak dopadl Sailer?
    • seriál měl celkem 4série
    • Ja som to dopozeral cele, uz len zo zotrvacnosti (5 serii) ale fakt si nepamatam co bolo so Silarom.
      Zacalo to super, ale koniec bol pekne na houno podla mna, no celkovo to bolo strasne prekomplikovane a zbytocne natiahnute.
      Reborn ma byt restart, nie pokracovanie, celkom sa na to tesim, skoda len, ze Panatier tam nebude :)
  • Jack1947
    Může možná i být no... viděl jsem tuhle (supermaniakálnost)- tedy pár dílů na kůůlu a no řekněme že ve hře může být zajímavé když ehm to nebude... suché jak např Dexter hra... to byla SLABOTA *3*
  • Hmm .. tohle h0uno mělo víc sezón než zasloužilo a ještě tu mrtvolu chtějí oživit. Mohl bych jmenovat tolik .. nechce se mi zdržovat a tak to zkrátím a řeknu Firefly, to mluví za vše.
  • 0011
    První série byla super, ale jakmile se na konci objevil Neil Patrick Harris a začla další série tak *8* *11* *16* *11* *13* nejdříve mi přišlo podivné jakým způsobem zkovali katanu což někdo okopíroval pána prstenů a jejich znalost metalurgie obzvlášť svářkové oceli je nulová. Ano vím že tam jsou superhrdinové se schopnostmi popírající dosavadní poznatky vědy, ale když tam dám něco z reality, tak strávím aspoň pár minut na internetu - i když je fakt , že by mu poradily ať si z toho vyrobí 2 wakizashi, tohle překovat jenom napojením je větší sci-fi než nesmrtelná roztleskávačka *1* čepel by s největší pravděpodobností praskla při tradičním kalení a nebo při poopouštení v oleji při štěstí po prvním seku do ratanové rohože, ale pravděpodobně by i při popouštění praskla taky, ale budiž, konec, poslední asi minuta úplně zabila tu atmosféru, kterou budovala celou první sérii, něco jako Dark Angel 2. série, taky slušnej humus, ale tohle nechci soudit, dokud neuvidím/nezahraju
    • Problém byl že v době druhé série byla stávka scénaristů, tak durhá série byla skrácená a musel být poupravený děj.
    • Eh to sis nejak popletl herce, ale pobavil jsi. http://heroeswiki.com/David_Anders Souhlasím stím že první sezona byla skvěla. Druhá a třetí málem zničila celý seriál. Ale čtvrtá to zase zpravila naštěstí. Vzhledem k úpadku seriálů poslední roky se na novou sezónu fakt těším. Bohužel ale jediná hra kde propojení se seriálem fungovalo byla Defiance. Moc se to většině lidí nelíbilo mě to docela sedlo. Takový borderlands z prostředí země po invazi mimozemšťanů. Heroes game nejspíš fungovat nebude už jen pro to že jedná podoba se seriálem podle té ukázky je jen ta hudba v pozadí. Asi i nová postava nevím nechci si o páté sezoně nic prozradit dopředu.
      • 0011
        Fakt? Já si myslel, že je to fakt on, ale to bude tím, že jsem se seriálem seknul ani ne v půlce prvního dílu a už si to moc nevybavuju, ale jestli je čtvrtá dobrá, tak se asi podívám rovnou na ní, druhá série je tak špatná až to bolí a to jsem viděl sotva půl dílu, tenhle seriál mě poučil co to doopravdy znamená ragequit
  • Nechcic znit jako hater,ale co uz :) Krome 1. slusne serie byl serial totalni srajda na urovni venezuleksych telenovel,akorat s lepsimi triky...
  • Radkaa
    No já teda seriál vůbec neznám a nevím o co jde, ale z videa jsem pochopila, že Gemini je pro PC a Enigma pro tablety, ne naopak.
    • ales.smutny
      Jo, opraveno, díky :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit