Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Khanemis
    Sony letos vážně převálcovala konkurenci. Jinde zazářila možná jedna nebo dvě hry a tady byl skoro celý line-up velmi zajímavý. Dokonce i ten God of War, série, která mě vždycky dost míjela, tady vypadal hodně zajímavě. Sice zombíci u Days Gone trošku zazdili jinak solidně vypadající hru, a Kojimův Death Stranded byl dost WTF moment předváděčky, ale jinak mohu bez zaváhání říct, že můj losos byl poškrábán.

    A to přitom nemám ani Playstation...
  • mikezz
    Pre mňa tiež jednoznačne najlepšia konferencia. Ako kovaný PC hráč som párkrát počas predstavenia zatúžil po PS4, čo hovorí samo za seba. Sony túto E3 prevalcovalo a ostatné konferencie (hlavne Ubi) v porovnaní vyzneli ako zlý vtip. Teda ešte Bethesda super, tej by som krivdil.
  • Veskoslav
    Tak jsem se dodíval, přímý přenos bych asi nedal po tom maratonu od 6. To nadšení z CoD, jak tu někteří mají. Podívejte se na předchozí trailery a herní ukázky, co Activision produkoval a ukazoval a jak to nakonec dopadlo ve finále. Bylo by to překvapení, kdyby to dopadlo jinak než předchozí díly a po naprosto mizerné BO III to už může být jenom lepší. Ale jak znám tvůrce, tak to dopadne opět stylem Murica zachrání svět a všechno v pozadí výbuchů z produkce Michaela Baye a ještě to poběží na starém enginu.

    Co se mi líbilo byl nový projekt od Kojimy, severské pojetí GoW. Horizon podle mě vyjde až na novou verzi PS4 a na té staré bude vypadat hnusně. A Detroit? Mě nikdy neseděl ten systém, kdy hraje se hraje za mě a já občas něco kliknu a někam dojdu, ale věřím, že hráče si to najde. A ostatní hry mi moc neříkají, vím o nich, ale neříkají mi nic, takže nechci ani hodnotit.
    • TheGGG
      prosím veskoslave... 1. proč by americké studio mělo dělat hru, kde svět zachrání třeba rusko, nebo čína
      2. je to sci-fi a co vím, tak tam žádná amerika není.
      3. co je špatnýho na výbuších?
      4. je to CoD, kolik her ala CoD ročně vyjde, že vás to tak se*e? Jedna nebo dvě akční jízdy za rok, to snad vyjde i víc tahových RTS....
      • Veskoslav
        Chápu, že sis oči zalepil lepidlem a i kdyby ti před tebe dali zvratky s nápisem CoD, tak to budeš spokojeně žvýkat a hýkat nadšením, ale ta séria se vydala cestou pádu ze srázu. Poslední tři díly stály za vyliž pr*el, maximálně tak AW za něco stál, protože přišel s novou grafikou. BO III byla jenom přihlouplá kopírka Titanfall a ještě k tomu mizerná. Ghost naprosto nesplnil to, co prezentovali ve videích a MW3 už byla jenom nastavovaná kaše.
        • TheGGG
          to je ovšem jen tvůj názor vesko... mě ghost i MW3, stejně jako AW v singleplayeru a coopu bavily a to hodně. Rozhodně víc, než ty retro fps co nad nima tak slintáš ty...
          • Veskoslav
            Jak ty nadáváš na fanboy Blizzardu, ty jsi typický představitel dětské skupiny CoD hráčů, co skousnout cokoliv a hrají všechny kraviny, co mají v názvu CoD i kdyby to byla kravina sebevětší.
            • TheGGG
              CoD alespoň není kreslená omalovánka s 12+ stylizací... a člověk si zahraje CoD a za 5 hodin má odřízeno. O blizzardu je tu článek skoro denně a všechno co produkují vypadá úplně stejně nechutně...
  • Už to tu psal kde kdo, ale... Celkem mě mrzí, že kluci mají potřebu téměř vše negativně hodnotit a shodit (tedy jeden z nich si toho taky všiml). Vždy jsem si říkal, jak je trapný, když US moderátoři z každého dema stříkají, ale tato jakoby česká vlastnost vše shazovat mi přišla ještě horší. Ano, i mě přišlo téměř vše tuctové, nic mě nepřekvapilo, ale na vše se jde podívat ze dvou stran. Je možné, že nebudu hrát ani jednu z těchto her, ale i tak bych ocenil snahu autorů.. Jistě, Kojima ukázal trailer o ničem, ale jednou to může být lepší hra než MGS. Je super, že na něčem pracuje. Batmana hrál každý, teď bude VR. A ano, mohlo by to být super! Ten RE - jsem rád za to, že je tam odklon od třílečky jako byly poslední díly. jako VR by to mhlo být velice zajímavé a takhle můžu pokračovat u všeho... Je mi stejně jako klukům a ano, jak řekli na té konferenci předtím - jo je to skutečně tím, že jsme staří, tak už to není vše kulervoucí, už nás sotva něco překvapí a zabaví. Taky si bych si dnes místo nového BF klidně zahrál BF1942. Jenže jsou tu hold noví hráči a ti budou z BF nadšeni.. Ani krásný GOF4 mě už dnes nerozhodí, protože j to jen další bouchání a bouchání... byť v lepší grafice.. Stejně jako Spiderman, kde je vše jako před 10 ..(ano, tady škoda talentu Insomniac). Ale i tak bych se snažil najít na těch hrách něco pozitivního, popř. ČEKAT, že to dopadne dobře. Jenže kluci dělají přesný opak. I když něco vypadá aspoň z ukázky zajímavě, tak stejně řeknou, že to dopadne blbě...
    • To ze su negativisticky, ok to je uhol pohladu.Aj urcita strata nadsenia sa da pochopit, ostatne zatial vsetky tie predstavene tituly na jednotlivych konferenciach boli fakt nic moc. Co je ale fakt otras tak to je totalna neprofesionalita. Nehovorim ze musia poznat kazdeho ale to ze som blby a lenivy si to aspon vygooglit prezentovat este ake je to cool, ano to je odraz dnesnej doby. Permanetne nejake svoje interne vylevy pustat do streamu. Skoro som mal furt pocit ze je v zasade jedno co sa odohrava na E3, kludne tam mohli pustit do pozadia nejaku chujovinu z novy a informacna hodnota komentaru by bola stale rovnaka , cize vecsinou nula. Zvladol som pozerat Bethesdu a MS. Ta PC gaming show bola fakt bolestiva UBI som zvladol ledva do polovice v podani miestnej redakcie. Sony si idem poziret uz niekde inde.Vlastne asi vsetky info, ked vidim aky tu maju k tomu pristup.
      Ale co hlavne ze su desne kuuul. Sa ani nedivim ze im uz do FC nechce nikto chodit.
    • vzdyt ze sony byli nadseni ne? a jinak jenom dobre, ze si delaji prcu z korporatu a nezerou to vsechno i s navijakem... ale hry od sony opravdu hlavne chvalili krome toho zombie motorkare
    • Paulcz
      Takhle nějak melou politici :) Kvalitní titul zaujme a zabaví člověka v jakémkoliv věku a s páskou přes oči se hodnotí špatně.
      • Mně stačí, že nejsem jediný, komu ti kluci přišli zbytečně negativní... A věřte mi, že před 20 lety jsme hrávali vše co nám přišlo pod ruku (i redaktoři). Dnes proběhne celá E3 a oni budou dlouze přemýšlet, jestli by si vlastně něco vůbec zahráli. Po 25 letech hraní her už opravdu budete brát tyhle věci jinak. Skvělá hra bude stále skvělá, ale ty nadprůměrné už vás budou nudit..
        • Paulcz
          Já si myslím, že upřímný názor je nejlepší. Trošku paradoxně byli nejkritičtější až u Sony, která ukázala nejlepší tituly, asi jim k ránu došla přetvářka :)

          Problém je, že tam moc nadprůměrných her není a argumentovat tím, že nový hráč to hraje poprvé a bude ho to bavit je pro hodnocení čehokoliv nesmyslný. Nejnovější hry nejsou nejlepší, spousta těch věcí je dělaných jen na efekt, stejně jako filmy atd. Čistý byznys. "Hloupé" hry pro "hloupé" lidi. Čím jednodušší, čím přístupnější tím to bude hrát více lidí. Kdysi jsme hrávali vše, to je pravda, ale ne vše dostávalo vysoké hodnocení. Jeden ze smutných trendů je, že mainstream byl dříve jiný, stačí se podívat co vycházelo za hry. A to není závan nostalgie, herní průmysl se změnil. Ty zajímavější tituly jsou na periférii a do těchto velkých šou se nedostanou. Všude se tlačí jen a jen podprůměrný šílenosti kde je nejlepší nepřemýšlet jen mačkat tlačítko.
  • Petrovi musel někdo pořádně rozhodit sandál. Ani jedna hra mu nedokázala poškrábat lososa.
    • Lososa mu opracovává jeho pes... určitě si ho maže nějakou paštikou.
  • Čekám na další záběry/informace atd. z No Man's Sky! Sony, c'mon! *16*
  • Jste Petrovi nad treti ranni zabavili relaxacni koule? >_>

    Sony rozhodne body za orchestr (!), sviznost a wow efektnost. Jen v hlave po sebrani celisti mnoho nezustalo.

    Evergreen Last Guardiana. Cage u kteryho muzeme jen doufat, ze se vymani z prokleti jeho vlastniho neukocirovanyho egocentrismu. Call of f*cking Duty—trailery to s Battlefieldem prohral, ale gameplay vahy zajmu vychiluje dost opacnym smerem (u Battlefieldu je steblem nadeje snad jen tech par sekund zaberu stihani poustniho vlaku).

    Ticho po pesine o samansko druidskem WILD jde snad na vrub pracovnimu vytizeni jeho autoru.
  • Femto
    Last Guardian *14* Proto ještě hraji hry *3*
  • Magister_Peditum
    Jako konference Sony zatím jasně nejlepší. Plusový body dávám už jen za to, že se příliš nezdržovali omáčkou okolo a prali to do nás pod tlakem. Nejvíc se mi líbil nový God of War. Tahle série mě dost míjela, ale tohle podání mě zaujalo. Dalším je překvapivě CoD. Sice zůstávám skeptický, ale ta podobnost s BSG mě příjemně překvapila. Ještě se mi líbil Detroit. Takovej Blade Runner naruby. Snad zůstane Cage při zemi a nebude do toho zase cpát ty svoje fantasmagorie.
  • TheGGG
    jinak nechci zase dostat ban, tak se budu snažit bejt kulantní, ale ty komentáře redakce, během konferencí, to je prostě hrůza... skoro nad vším pořád ohrnují nos, nic se jim nelíbí, nad každou věcí brblaj a pomlouvaj... popravdě sony toho předvedla tolik, ale když se člověk zamyslí nad chováním redakce, tak mu dojde, že jen celou dobu remcali... no příští konferenci už asi dám někde jinde, proto že tady je cítit, že hry už redakci moc nebaví a chybí jim elán....
    • Suhlasim.

      V kuse len frflu a robia si srandicky, kto ma co oblecene kto ako vyzera.
      O tom tocia cely cas ked uz chlapik rozprava o hre.
      A potom otazka, o cem mluvil ja ani nevim??

      Ci to je tou neskorou hodinou alebo vekom nevim.
      Ale neda sa to pocuvat
      • TheGGG
        asi karierní únava...
    • up_er
      Ani se nedivim, ty hry vypadaj na prvni pohled jako tuctovky, ktery uz tady byli nekolikrat. Zombie, survival, hra-film...jedinou radost mam z crashe
      • TheGGG
        protože nemáš PS4... to se pak zavidí...
        • Jaka zavist? Vzdyt jasne pise ze ho nic nezaujalo. Tak co placas o zavisti?
          • TheGGG
            taky by mě nic nezaujalo, kdybych si to nemohl zahrát....
            • PS4 už se nedá koupit?
            • Nemám Porsche, takže mě nemůže zaujmout. Logika dmnta...
    • Ani se nedivím, tahle E3 stála za h****.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit