Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozumim a chápu, ze to je makacka a ze věcí je mega hodně... díky moc!
  • Souhlasím, místo bezduchého tlachání do videa, které fakt nikdo nepotřebuje, by článek se stručným a strukturovaným seznamem novinek byl daleko lepší. Xzone zpravodajství z E3 je opravdu tragické.
  • ales.smutny
    Jasné, ale zase, když si ten článek teď rozklikneš, tak tam stručný seznam událostí už je ;)

    Jen prostě zpracovat všechny informace, zchroupat videa (právě teď máme ve frontě asi dvanáct videí), nnahrát obrázky, založit karty nových her, to chvíli trvá. A pak přijde Sony... :)
  • Ahoj Aleši, díky za reakci a vysvětlení. Já jsem proste zvyklý chodit hlavně sem, tak mě měnit zvyky bolí ;-).
  • ales.smutny
    Ahoj,
    oznámení Hitmana 2 bylo několik hodin s odstupem po světovém, protože k tomu došlo v noci našeho času. Takže ne, nebylo to o den později.
    Pokud nechceš poslouchat komentované video a chceš jen seznam novinek s trailery, jak říkáš, máš na to jiné weby. My nikdy nedělali a nebudeme dělat to, že vychrlíme jako RSS spoustu videí s jednou doprovodnou větou. Ubi jsme se raději rozhodli strávit dalších pár desítek minut diskusí, i s diváky, protože nám to přijde lepší a hlavně, jak říkáš, na rychlost hrají jiné weby. Ty ti tedy asi v tomto budou vyhovovat víc a je krásné, že máme svobodu rozhodnout se odkud a jak informace čerpáme :)

    Hezký večer
  • ach tak jsem zvedavy jak to bude :-)
  • Tak zajimave info z gameplay Ac - kassandra je atenanka a alexios tedy nepritel spartan…
  • Jsem liný poslouchat celé komentované video. Raději bych měl bodově seznam novinek s odkazy na trailery. Popravdě z E3 mají jiné weby rychlejší zprávy. Trvá Vám hodně dlouho, než napíšete v nadpisech, co se oznámilo. Třeba HITMAN 2 jste měli snad o den později na webu....
  • ja sem u toho usnul, bylo tam neco zajimaveho?
  • Konference má pro mě překvapivý výstup. Vypadá to že si dám od Ubisoftu minimálně na rok přestávku. *5*
  • Na naky odkazy se*re bilej tesak, ja chci karla drdu a nekorektni komentar zahrnujici vsechny klasicky šprýmy *1* *1*
  • U bleskovky ze vysla cestina na Frostpunk mate oba odkazy na Frostpunk zde na games.cz ;) hodil by se ten odkaz na tu cestinu *3*
  • V bleskovce na registraci do bety Divisoin 2 mate odkaz na black desert... jen pro info ;) pak prispevek klidne smazte ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit