Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • budiž mu země lehká
  • Nemohl by zpravy o umrti psat nekdo jiny, nez Ales Smutny? Je to pak dvojnasob smutny...
  • Hudba u Fahrenheitu byla skvělá. Odpočívej v pokoji... *9*
    • a k seriálu Odpočívej v pokoji taky nedělal ... :D
    • tu nedělal on, ale Angelo Badalamenti
  • roiser
    Jeho hudbu v Heavy Rain jsem považoval za naprosto perfektní, je to fakt škoda... Krom skladby z článku doporučuji ještě http://www.youtube.com/watch?v=ys11lCc_4_c
  • Heavy Rain jsem nehrál, přesto mě tato smutná zpráva zarmoutila.
    • Taky jsem nehrál, ale je to v plánu, každopádně OST mám projetý a občas se do něj zaposlouchám...Rest In Peace...
  • restiestast in pasce (to je italsky...)
    • uznavam ze sem to napsal v italstine abych zamachroval ze umim italsky kazdopadne sem chtel jenom poprat uprimnou soustrast a vy se tu hadate jestli tam neni gramaticka chyba nebo jestli to je vubec italsky tak preklep tam mam to uznavam ale italsky to je uz jenom kvuli tomu ze to zaznelo i treba ve hre assasins creed a ta je italsky.
    • Veskoslav
      Doporučuji si zjisti rozdíl mezi italštinou a latinou. Ale chápu, obě řeči se používali na stejném poloostrově;) Rozdíl pár století není problém:)
  • Jeho hudbu jsem miloval, na to že mu bylo tak málo, tak je to skutečně velká škoda...
    • Bohužel znám, teda spíš jsem znal, daleko mladší lidi, které toto svinstvo postihlo :-( Už by se konečně mohl najít nějakej lék, ale to by taky farmaceutické společnosti musely chtít (trošku konspirace nezaškodí :-) ).
      • Souhlasím, zdraví ještě stále nemáme pod kontrolou a bohužel asi nikdy nebudeme.
  • Už se nemůžu dočkat jak tu každej trouba bude psát "R.I.P."

    Já jakožko český občan napíši: Odpočívej v pokoji, odvedl jsi dobrou práci - rakovina je svinstvo, takhle by člověk neměl umírat.
    • Magister_Peditum
      Requiescat in pace. *2*
    • CRYPT
      a ja napisu RIP protoze mne US pritahuje vice nez ceska republika a rozhodne se za to nestydim
      • Tak proč nepíšeš na jejich fóra, kdy tě to tak rajcuje?
        • CRYPT
          a proc bych mel, kdyz jsem uz jednou bohuzel cech...
        • Pretože občas je zábavné poprudiť bedač :-D
    • Not sure if serious..
    • R.I.P.
    • Descanse en paz
    • R.I.P.
      • já to říkal
    • N7N7
      A já se nemůžu dočkat, až se tady přestaneš předvádět s nechutnými obrázky rozmačkaných jebáků, Adolfů Hitlerů a podobně... *7*
      Nicméně, s tvým příspěvkem naprosto souhlasím.
      • Hitlera jsem dal pryč (i když jsem se oba shodli na tom že jsi rasista), takže si nestěžuj...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit