Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I liked him! Great designers but do not forget about it at least we commemorate Gameswell such games nobody probably not invent such as rainbow six etc.
  • byl to frajer
  • hmmm samé mínusky, nechápu byl to dobrý spisovatel, no dobrá Četo! připravit! pozór! a začněte mě mínuskovat! *1* *1* *1* *1*
  • R.I.P a ostava len dufat, ze sa po nom najde co najviac dosial nepublikovanych diel, ked uz nas tento skvely autor opustil...
  • Byl to PAN Američan, velký vlastenec a skvělý spisovatel. Rest in peace, Tom!
  • Koukám, že v Bohnicích mají zase hodinu informatiky pro dementy, máte štěstí, že jsem spolknul ten jed. Jinak bych s váma všema zatočil a jenom by se za váma kouřilo a to doslova.
  • Clanek neobsahuje jednu celkem podstatnou informaci, kterou tyto zpravy obvykle mivaji... Tak doplnim z Reuters: "Clancy zemrel v nemocnici Johna Hopkinse. Pricina smrti zatim nebyla stanovena."
  • Nektere tady by meli naveky pribit hrebikama k pc, aby nemohli svou demenci skodit i v realnem zivote. Detem nic nevycitam, tam to neni demence, ale nevyzralost.
    • Bych řekl, že to nebude třeba. Prudiči z týhle diskuze a reálnej život? Šak to sou skoro protiklady..
  • smutné
    • zač mínus že umřel dobrej spisovatel a já napsal smutné??rxa
  • Odpočívej v pokoji knihy od Toma byly vždy výborný počtení :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit