Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem fanda Zaklínače od jeho počátků. A mně se to líbilo.

  • MartinStary

    Nedal jsem víc než první díl asi i proto že mně znavily už trailery a po prvním dílu jsem se rozhod nepokračovat i po načtení recenzí a reakcí. Ale popravdě mám závěr i tak a to že story telling je jak příprava pro každotýdenní seanci DND a kostýmy jak od průměrných Larperů co týdně nemají víc jak 2h na tvorbu. (A to mám vůči oboum skupinám silný pocit že se dopouštím vážných křivd tím že jen s tímto srovnávám.)

  • RezavejTank

    Já opravdu nechápu proč tím plítvají tolika zdroji...

  • Aleš získal +10 k odolnosti... 😎

    • a -10 k inteligenci

      • ales.smutny

        Always fair exchange!

        • Stephano

          Tomu se říká jít s kuží, vlastně s rozumem na trh. :D A já to klidně napíšu znovu. Michal Žebrowski je oficiálně bůh a původní seriál by měl dostat dodatečně v konfrontaci s tímto Zlatý Glóbus.

          Bude tento kulervoucí nový "Zaklínač" seriál na ČSFD v černém hávu, nebo si ubrání modrý šat? Uvidíme za rok. :) Stejně si myslím, že tam tajně angažovali drahého Uweho, protože jinak to snad není možné.

        • RezavejTank

          Jen jestli to nebylo vykoupeno i krví panen.

      • 😂

  • Já jsem zmaten. Jak ti samí lidé, co hodnotí kladně ten s..... seriál, dští síru na Pokrevní pouto. Vždyť je to jedno a to samé, stejný styl, stejní tvůrci, stejná kvalita. Jsou místní recenzenti schizofrení? 

    • ales.smutny

      No tvůrci to nejsou stejní. U hlavního seriálu stála hlavně Lauren Schmidt, zatímco tady měl hlavní tvůrčí slovo de Barra, který pro "hlavního" Zaklínače dělal scénář jen dvou epizod a předtím jednu epizodu Iron Fista a jde o de facto jeho první velký projekt. Podobné je to u obou režisérek, O'Gorman režírovala dvě epizody s Cavillem, Jewson je absurdně nezkušená a má za sebou předtím jen tři mizerné nízkorozpočtové filmy.

      Ale pokud někdo nevidí kvalitativní rozdíl výpravy, scénáře a režie mezi oběma seriály a jen se chytá lore...

  • celoush

    V kontrastu s Willowem, u kterého si tu fantasy hraničící s parodií už užívám, jsem tohle rutině odsledoval. Nějak mne to nenadchlo, ani neurazilo. Nicméně jsem to aspoň dokoukal, což považuji za úspěch, který částečně můžu přisuzovat značce Zaklínače a částečně i tomu, že to má naštěstí jen čtyři díly. 

  • Inquisitor

    Děkuji ti Aleši za tvojí oběť. Sám bych se neodvážil ani pomyslet. Alespoň jsem se pobavil u recenze:)

    • ales.smutny

      Napsal bych něco jako "my pleasure", ale nebyla to pleasure :) Ale jako, aspoň k něčemu to bylo :)

  • red.eagle.792197

    Škoda že to nerecenzoval Václav, hodnotenie seriálu by bolo minimalne 9/10

  • Gulivera84

    Me se libi, ten zacatek, s jakou vervou zacne Marigold zapisovat to vypraveni..., to smaly sme se jeste 5 minut, no  a pak nas smich presel 😂



  • yeniczek

    Na serial s hlavnim tupym elfem a sadistickou trpaslici, ktera po zdech maluje krvi z rozlousklych lebek, bych se klidne podival. Uplne nevyuzitej potencial. Serial bida a ta scena s Marigoldem z bitvy bohuzel nejzajimavejsi a vizualne nejnapaditejsi. A natocena za den. To napovida. Plus teda dron zabery na vesnicku u more. Jinak jsem smysl nepochopil, vzdyt to o nicem nebylo :( U oznameni jsem se tesil na konjunkci sfer a nebo puvod zaklinacu a ani o jednom to rozhodne nebylo.

    • O konjunkci to bylo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit