Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dostala ma vete "A hledat u dnešních hráčů trpělivost pro dlouhé farmení je stejné, jako hledat u blizzardích her špičkový příběh." *1* *1* Ak už Blizzard nema v hrách dobrý príbeh tak nwm.
  • Já jsem nadmíru spokojen, a to jsem zaplatil plnou cenu, protože jsem neměl čas na to farmit goldy. to, jakým způsobem implementovali mechanismy raid bossů z wowka do karetní hry, bylo pro mě jedno velké blaho. sapphiron byl prostě výborný. a kel'thuzad na závěr byl po všech těch různorodých bossech a class challenges opravdová třešnička na dortu. + nové karty jsou opravdu výborným dodatkem do sbírky legendaries nevyjímaje.
    • Souhlas. Já jsem měl nafarmené goldy, ale Naxx se povedl. Snad jedinou výtku mám k poslednímu class challenge který je fakt o náhodě a není ani zábavný, ale pokud ti karty nejdou tak je extrémně frustrující. Jinak do konce roku nás čeká ještě rozšíření v podobě karet. Žádná solo kampaň. Balíčky budou udělané tak, že si vybereš co koupit normální nebo rozšíření což je dle mě dobré řešení. Jak to bude s arénama a odměnama tam, ale nevím. A také nás do konce roku čeká ještě mobilní verze. (iOS i android)
      • Warrior challenge mi prisel o hodne horsi nez ten posledni paladin.
  • Tak to je pěkně hloupé tvrzení, že je DLC drahé, když si v podstatě cenu mohu snižovat svým hraním.. Chápu, že je to zřejmě osobní názor chudého recenzenta, ale měli by jste se zamyslet, už jen protože jste profesionálové, než vypustíte takový kontroverzní názor do éteru. :)

    Jinak souhlas, hra se vyvíjí pěkným směrem.
  • Blizzard bych naopak pochváli za perfektní cenový model kdy je jedno jestli platíte herní měnou nebo penězi vždy dostanete to samé a ti co platí penezi nejsou nijak zvýhodněny. Přitom Blizzard klidně mohl dát do hry legendární karty které by jinak než za reálné peníze získat nešlo....
  • Clovek nemusi zaplatit ani cent a stejne tady nekteri breci, jak je blizzard nenazranej a cena je moc vysoka :D Demence toto...
    • Přesně! navíc každé křídlo se odemykalo jednou za týden takže ikdyž hráč co žil poslední měsíce někde v pralese a nebo byl dost hloupí na to, aby si zlaťáky nenašetřil si mohl těch 700 zlaťáků týdně vydělat plněním day Qestů a hraním úplně lehce. *3* nehledě na to že první křídlo bylo zdarma!
      • Je to skvělá hra tak pokud ji nemáte šup nastudujte základy a hrajte: www.hearthstone.name
  • Já moc nerozumím tomu, co tady s těma penězma řešíte. Blizzard to takhle nastavil a zbytek o je poptávce. Dokud to lidi budou kupovat, tak to oni budou prodávat. Hotovo. A pokud vím, nikdo nikoho nenutí něco kupovat. Nemám na to/nechci to koupit, no tak to prostě nekoupím..
  • Odulin
    Za mě spokojenost. Vše mám hotovo, jen na ty heroic furt nějak nemám trpělivost. Jinak hlášky posledního bosse mi přišly fajn. Dokonce jsem se mu kvůli tomu zkusil postavit se všema classama, abych je slyšel. :)
  • Dá se to koupit i za goldy, takže bez potřeby reálných peněz. To v článku vůbec není zmíněno. Stačí dělat daily questy a chvíli šetřit a nemusíte nic kupovat za eura. Navíc ani není třeba hrát každý den, občas se daily questy sejdou tak že jednou hrou plníte 2/3 questy najednou (např výhra za postavu + 100 dmg soupeři + zabij 20 minionů). Já jsem takto našeřil přes 3000 goldů od té doby co jsem se dozvěděl že DLC vyjde (zhruba 3 měsíce). A to nehraju každý den.
    • tak tak také jsem měl našetřeno přes 3000 zlaťáků a to jsem si ještě každý týden kupoval několik balíčků karet za vydělané zlaťáky
  • Myslím, že je každého věc, jestli za hru zaplatí ingame money nebo real money... Já osobně jsem si celé DLC koupil jako komplet hned na začátku a opravdu mi to nepřijde drahé. Člověk si odemkne řadu nových karet, které rozvíjí mechaniku DEATHRATTLE a navíc je mezi nimi spousta legendárních karet.

    Obsahově to rozhodně chudé není. Boje proti bossům mě bavili celou dobu a ne každého z nich porazíte hned napoprvé, navíc class decky jsou taky super a poskytují dalších pár hodin zábavy a kdyby se člověk nudil tak může zkusit heroic mód u kterého může strávit nespočet hodin... (kdo hrál, tak mi dá za pravdu)

    Za cenu v ingame money i za real money cenu je to adekvátní zážitek, který rozhodně neprojedete za 3 hodiny komplet. (u mnohých DLC pro nekaretní hry Vám to kolikrát vystačilo na 2-3 hodiny a stálo to srovnatelné peníze)
  • Diskuze či nářky nad cenou jsou mimo. Blizzard dokáze prodat i neprodejné. To je zkrátka síla značky. Pokud ví, že něco prodají za 20€ v počtu 1.500ks (příklad), tak nemá smysl dávat to za 15€ aby prodali 1.700ks.
    • Bohužel máš naprostou pravdu, stádo efekt a závislost u této značky funguje více než kdekoli jinde, bohužel ...
      Také která jiná herní společnost by si v dnešní době mohla zdražit cenu nejen (za GC), ono jak populace wowka se zmenšuje, tak ten ušlý přísun peněz na který jsou ty chro chro z blizzardu zvyklí, tak to zaplatí zbývající hrající jedinci v podobě různých e-shopu a dalších nesmyslů, za které se krom měsíčního předplatného platí. Ono už jen čekám na to, až blizzard začne prodávat fialky za real money to pak bude pánečku něco a přísun dolarů se jen pohrne ...hnus firma
      • mno kdyby me ta hra nebavila tak do ni nenarvu ani korunu - je to jednoduchy model.Je mi uplne jedno kdo tu hru udelal,wowko jsem v zivote nehral a do HS jsem dal cca 10 E..prijde mi to naprosto luxusni pomer cena x vykon (pocet stravenych hodin)..odmena za kvalitne odvedenou praci..v tehle diskuzi se misi i obecna nechut ceskych hracu za cokoliv platit (jiste warez tady jede na 120 %)
      • imho cena přemrštěná není, vlastně je ještě nízko nastavená. celej hs reddit se shodl na tom, že ty ceny jsou mnohem nižší, než by mohli být. nezapomeňte že ceny v US a zbytku civilizovanýho světa jsou na jiný úrovni.
      • Miserius
        Firma co se snaží vydělat... HNUS! Kdo to kdy viděl?!
        • Vydělávat je OK, okrádat už ne a přeber si to jak chceš.
          • Okradení je něco, kde člověk druhému vezme něco násilně, proti jeho vůli. Blizzard nikoho nenutí to kupovat s pistolí u hlavy. Jen to dokáže díky značce, komunitě a super marketingu dobře prodat. Na tom není nic špatného.
          • Kdy a jak te blizzard okradl? *13*
        • davidBray
          tak někteří zapomínají nebo ještě neví, že peníze se netvoří rodičům v peněženkách jen tak z ničeho nic ..
          • Asharak
            Ano, rodiče neví, jak moc musí makat, a ve své sleposti ještě dávají dětem peníze. Moudro dne tvl *1*
            • davidBray
              obávám se, že jsi to zřejmě nepochopil
          • Lol píše šašek, kterému rodiče platí předplatné, tak to fakt sedí ...
            • Ty jsi rodič, jak pojď na mě z boku, běž si psát ty svá moudra na facebook a neotravuj tady šašku. Za týden ti začne škola, tak už by ses měl připravovat.
            • davidBray
              sám jsem rodič šašku. Maž do školy ať je tu aspoň dopoledne klid. (rozuměj méně neinteligentních příspěvků)
      • Ta závist musí být skvělá vlastnost *1*
        • Závist ? Velice se mýlíš, nikoli závist, ale znechucení.
          • Co je znechucujiciho na tom, ze se nekdo snazi vydelat?
            • Vydělat a vydělat za každou cenu a jít při tom přes mrtvoly, je podstatný rozdíl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit