Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co je to za tu lišitičku na obrázku? To je reklama nebo taky nějaká hra? :D
    • Greedy Fox
      • Jééé díky moc!
  • koupil jsem Jedi Academy + Jedi Outcast, na které jsem měl spadeno už tak 10 let, a jako bonus jsem dostal Divine Divinity, to jde
  • Z celé té nabídky má cenu tak Divinity Orig. Sin EE, možná ještě Zaklínač. Vše ostatní ani nemá cenu kupovat. Proč taky, když to stáhnete na každém rohu a protože je to staré, není to velké a stažené za 5-10 minut.
    • Naprostá většina hráčů tyhle hry jednak stahovat nebude (protože to není nová grafická pecka), ale I kdyby si to stáhla, tak to prostě a jednoduše nespustí. Prostě a jednoduše proto, že laborování s Dosboxem není úplně beznej skill. Já si třeba s Dosboxem tykám celkem dost, ale když mi GOG nabídne dva díly Cthulthu série za stovku, tak ač ty jsem ty hry už kdysi dohrál, tak zkrátka neodolám. Navíc si tu plno lidí tak trochu hojí svědomí, protože když to kdysi hráli, tak pirátský kopie.

      Koupil jsem oba díly Metro Redux za 10 dolarů, mě to přijde I s ohledem na stáří a kvalitu her jako dobrej deal.
  • Asharak
    Furt čekám na ten Heroes IV :/ Došel jsem tak daleko, že jsem líný najít ho na torrentu a musím čekat, než bude ve slevě *7* *15*
    • dneska v akci za 2,39e.. tak sup sup
    • Skvělá hra. Čtverku jsem koupil v podzimních slevách a zase na tom jedu jak na heroinu. O mnoho lepší než ty další díly. Strašně podceňovaná hra.
      • Asharak
        Je, zase se chci pokusit číst si příběh ale nikdy sem u toho nevydržel dlouho *10*
        • BangMeInBangladesh
          V zakladni hre kampan za nekromanta je fakt pekne napsana. Ostatni jsou nicmoc.
    • Pořád lepší než bratr, který nechtěl po baráku hledat kde má záložený CD s prvním zaklínačem, tak ho radši za babku koupil a hned instaloval. Lenost = motor ekonomiky *4*
  • "tajemné hry za necelá 3 eura" lol?

    popularita "tajemnych" her, balicku, truhel, a dalsich kontejneru obsahujici tzv RNG je v hernim prumyslu vskutku velka. se divim, ze do krabic nepridavaji stiraci los. treba mi neco padne .. holt gamblerstvi ma sve kouzlo.
    • Asharak
      Furt lepší na GOGu než na steamu. *3*
      • ale jo, taky preferuju GOG (aspon mi necha instalovat backups offline) a taky jsem podlehl kouzlu RNG, i kdyz jsem to povazoval v podstate za podvod .. have chance to include .. (nikdy nikdo nerekne jakou sanci..) zpetne jsem to analyzoval tak, ze ucast v tomto programu nebyla jednak racionalni a druhak podpora takoveho programu jen prodlouzi jeho trvani.

        napr .. ja si nechcu koupit posranej balicek FIFA za je nevim kolik abych mel sanci na Messiho. ja si chci koupit Messiho. vy me ho nechcete prodat? jen posranej balicek? tak vite co si muzete .. takze asi tak
        • Asharak
          Hlavně jsem to myslel proto,že na GOGu je vleká šance že ta RNG hra nebude srajda s 1/10 hodnocením jako půlka her na steamu které můžeš vylosovat *1* *4*

          JO sice mam na steamu dost peněz ale taky jsem radši koupil zaklinace na gogu.
          • Ale blízen jako já chce plnit achievmenty a sbírat kartičky a to s GOG verzí asi nedokážu *1*
            • Asharak
              Je tam, na hlavní stránce hry. A achievementy nevím, podle mě budou u těch her kde je vývojáři udělali. Ale to bych kecal. Přece jen je to CDP appka a W3 mají oni, jestli do toho nutí ostatní vývojáře a nedělají to právě programátoři GoGu to nevím.
              Každopádně i achievementy mě přešly, díky WoWku -_-
            • Achivmenty jsou snad jen u Zaklínače 3 ne? Galaxy mi nechce měřit ani čas strávený ve hře...
            • Asharak
              No na gogu jsou alespoň achievementy. A steam level už mě přešel, stejně jsem většinou dokkupoval 85% na trhu :))
  • Tak jsme zkusil mystery game a dostal RAIDEN III. Nic moc. Co vy? *13*
    • Zaklánač 3 whoop whoooop... škoda že už ho mám na Steamu :D
      • Jako pokus dobre. Ovsem pisou tam, ze cena nahodnych her je $10 - $35, a ze jde o hry, ktere nejsou v beznych slevovych akci.

        Zaklinac 3 nesplnuje ani jednu podminku. Jeho cena je $43 a soucasne je ted v akci, takze ...
        • aaaaaaaw *2*
    • Crusader Stronghold HD
    • Gemini Rue
    • Crimsoland :(
      • Díky lidi, už jsem uvažoval, že to koupim a tohle mě fakt přesvědčilo si ty necelý 3 eura nechat*1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit