Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když si vzpomenu na chudáka Elliota, pro kterého nebyl ani mozek "životně důležitým orgánem" *15* Maj to mít
  • LIDI nehodíte sem odkazy na ty staré recenze v levelu a score ? už to budu X let tak snad to nebude nic nezákonného
    • victor
      Ale pozor autoři ještě žijí a i jejich vnuci by se mohli dožadovat tantiemů ;)
  • victor
    Tak ted´vážně přemítám , že bych je jako první kickstarter podpořil .... Jooo :D koukám do prachu skříně ...mám Ja2 krabici , hned vedle Incubation ;)
    • VereWolf271
      Incubation? Co to je? Podle názvu bych tipoval, že se bude jednat o nějakou sci-fy tahovou strategii. Dějove inspirovanou První planetou smrti od nyní už zesnulého autora Harry Harrisona. A že by to patřilo do světa Battle Isle? :-D
  • VereWolf271
    No pokud si měl patnáct těch zelenejch a on pět těch černejch, tak se nedivím.
  • hehe celkom ma tesi ze si ludia uvedomuju ze my co pouzivame linux sa tiez radi hrame a radi prispejeme na nove hry
  • bavily mě jen Deadly Games...

    ty ostatní, kde člověk musel držet jednotlivý části ostrova a znova a znova je dobejvat, protože neschopný milice nezvládaly držet pozice ani při výhodě 15 ku 5, mě akorát deprimovaly
    • jo jo, v makromanagementu jsem byl vždycky marnej :D
    • VereWolf271
      No pokud si měl patnáct těch zelenejch a on pět těch černejch, tak se nedivím.
    • Tie Milice bolo treba vytrénovať *4* potom to držali dobre...
  • Grandhalf
    Jak na to tak koukám , si pamatuju jak v nějakým starým Levelu , už nevim číslo ale mám ho doma někde furt , byla něco jako reklama ? Nebo to bylo možná u recenze - Jagged Alliance 2 - ta buchta s tim sapíkem přes celou stránku a nad ní bylo napsáno : "Slezte z toho lustru Donalde , vidím vás!" *15* *15* *15*
    • mdkGT
      Lepsi byla recenze na JA2 ve SCORE od Anastasova, nevim na cem frcel, ale dealera mel moc dobryho.
      Ach ta sladka bezestarostna 90ta leta *7*
    • Neni to chlápek?
      • Sheila "Scope" Sterling ? :)
      • Grandhalf
        Ty voe teď si mě rozendal , no snad né jinak si asi 13 let myslim že je to baba *15* *15* *15*
        • Grandhalf
          Né , je to baba má sideboop *15*
          • Tak ja myslel http://4.bp.blogspot.com/-MRygLQbyfwQ/T2MlGo5xTZI/AAAAAAAABpg/oz2M5zcvRoQ/s1600/Jagged+Alliance+2+Wildfire.jpg
  • Jdu do toho!
  • Lákavé...tuze lákavé :).
    • victor
      Co se stane s vybranými penězi pokud projekt na kickstarteru neuspěje ?
      • rodneymckay
        to je hodně individuální, zaleží to vždy na těch, kterým dotuješ projekt. Buď to použijou na jiný projekt, mají možnost peníze poslat zpátky, myslím že přes paypal, nebo zkrátka peníze použijou a projekt stejně neuskuteční. každopádně samotný Kickstarter ti nic nevrátí:) Je to prostě buď a nebo, takže je vždy dobré si o tom zjistit nějaké info, předtím než přispěješ. Asi by nebylo dobré investovat do projektu, který se už třeba 3 x neuskutečnil.
        • Hloupost. Pokud projekt neuspeje ( mysleno tak, ze se nevybere pozadovana castak ), tak se ti penize vubec neztrhnou z uctu. Aspon tak to funguje pri platbe kreditni kartou.

          Jina vec je, pokud projekt vybere pozadovanou castku, ale pocase se ukaze, ze vyvojari penize propili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit