Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War
    A ta prcinka je v tom balení taky?:)
    • Doporučuji polívat se kýblem ledové vody, než začneš něco říkat a to komukoliv a kdekoliv.
    • ta je tam proto aby si to hnupove jako ty koupili. tak sup sup.
      • God-of-War
        jedinej dacan seš ty *3* .. nevidim žádnej důvod, proč bych si to nemohl koupit.

        Blbe.
  • Vánoce jsou letos o týden dřív *4*
  • Na tohle bych se rád podíval. I když pravděpodobně nijak zvlášť nevysvětlí to podivné "ukončení" příběhu Rage. Nicméně pro mne povinnost. Rage mi fakt sedla. Snad na Steamu nebude zámek jako na plnou hru.
    • smejki
      co na tom bylo podivnýho? vyslal jsi řídicí signál k satelitům, který probudí ostatní archy.
      • Tobě to fakt nepřišlo takové uťaté? Já bych si dovedl představit ještě minimálně tak dvě tři hodinky hraní.
        • smejki
          tak to jistě, ale víc řezání jsem cítil po cestě.
        • Já i dvacet třicet, ale nekonečný to udělat nemohli. Kdyby dvojka navázala tam, co jednička skončila, tak je to imho dobrej konec. Ještě můžete bejt rádi, že byl děj takovej jakej byl. Z internetu jsem splašil tu "novelu" (rozuměj brak jak sviňa) od Costella, která sloužila jako předloha, a to byste teprv čučeli, co se dá uplácat za kravinu *1*
  • tak kde je ten doom4
  • Spiker01
    Jsem si to chtěl nedávno koupit a čumim, že Rage není na steamu. Nevíte jestli tam dřív byl?
    • Rage na Steamu je (viz http://store.steampowered.com/?cc=us), ale není dostupná pro ČR a ještě další státy. Je to stejné jako u Skyrimu - Bethesda na popud Cenegy znepřístupnila své hry pro náš trh. Takže jedině gift od někoho nebo vyšmelit na Steam Trade fóru jako jsem to udělal před půl rokem (normálně pak jde aktivovat).
      • MrSanta
        Není to na popud Cenegy, ale její mateřské společnosti. Ta má nějakou exklusivní smlouvu s Bethesdou / Zenimaxem. Některé hry jsou takto "zavřené" v Rusku, Polsku, Maďarsku atd.
        Cenega nemá s hrama na Steamu problémy. Za každou hru, kterou distribuuje v ČR a prodá se na Steamu dostává Cenega desátek.
        Není to můj výmysl, pravil to nějaký hlavoun Cenegy.
      • Spiker01
        Ajo, cenega. ANi jsem netušil, že jsou nějaké regionální zámky i u nás...chtěl jsem si to koupit ve slevě...
        • Počkej si na Vánoční slevy a až bude v US Rage zlevněný, tak ho vyšmel na Steam Trading fóru :). Takhle se tam chystám vyšmelit DLC ke Skyrimu, Cenegu nebudu penězi podporovat.
          • Spiker01
            dík a jak že to mám přesně udělat? *3*
            • http://forums.steampowered.com/forums/forumdisplay.php?f=1189

              Je to jako inzerát, v době akce zadáš do titulku inzerátu třeba "[W] Rage [H] Game of your choice for equal price" a až si s někým plácneš, tak holt koupíš hru jeho výběru do Inventáře a přes Trade si to prohodíte :)
    • smejki
      nebyl, ne v našem regionu. Distribuci má u nás na starost Cenega
  • Jack1947
    Ufff, takze ted si to opet instnout a tesit se na ten DLc.
  • Co máte všichni proti týdle hře? Hrál jsem ji na PS3, kde běžela bez problému v 60FPS a téměř bez bugů. A pokud jde o samotný obsah mohu říct že jsem se opravdu bavil, i když jaká byla PC verze jsem radši nezjišťoval.
  • No ale u nás to bude nedostupné, že? Toho se obávám. Je to škoda.
    • A ani samotny Rage nevidim na Greenmangaming, ze by som to cez nich ojebabral :(
  • smejki
    Je to paradox. Carmack navrhnul idTech5 tak, aby byla tvorba contentu co nejefektivnější, tedy aby umělci nemuseli neustále narážet na technologii a mohli jen tvořit. Výsledek? Rage vypadá úchvatně, ale samotná hra se dělala děsně dlouho a DLC vychází až více než roce.

    Jinak mi to zní moc pěkně. Až zas vyjedu do civilizace, digitálně koupím... když budou dobré ohlasy.
    • Spades
      Hra se dělala dlouho ne kvůli kontentu, ale kvůli enginu, kterej se dodělával za chodu, a kdo říká, že na DLC dělali celou tu dobu?
  • YESSSSS, 3x hurá. A teď mazejte dělat na dvojce :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit