Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nábor [CSF]

    Zdravím, zakládám nový SQ v klanu [CSF] (http://www.pr-csf.cz/) Hrajeme Project Reality několik let, zhruba od verze 0.5. Tento SQ bude mít striktní velení. Skušební lhůta pro vstoupení do klanu je 7dní. Nabírám i úplné začátečníky.

    Kontakt: medicxx@gmail.com
    Ukázka létání [CSF]: https://www.youtube.com/watch?v=FWL4vBRJVqY
  • Ty vole... ja som sa bal, ze ked sa spusti 1.0 verzia ze tam bude malo ludi....http://www.realitymod.com/prspy/, serverov je dost, je ich tam dost so 100 hracmi. Pridem domo a insta kupujem :)
  • Šak za půl roku si to zapaříme na tabletech :D
    • No to bude úžasná pařba *7* Tablety nejou,nebyly a nikdy nebudou pravá herní platforma *3*
  • netcod bf2 s modem, kde zalezi na kazdym hitu... tak hf
  • Ty jo on tam je Izrael ? Takže Merkávy a další izraelské hračky ? A jsou tam i "Vojandy" ? Vypadá to moc pěkně, takže určitě vyzkouším, protože tohle vypadá že si s tím někdo pořádně pohrál, Osprey, LeClerc, nové armády... Ať si EA dá čtyřku někam, jako blb jsem si koupil trojku hned po vydání a teď si bez prémie neškrtnu.. A tohle bude určitě létat jako z praku :) Byť grafika je trochu vousatá ale v době vydání jsme na to koukali s vytřeštěnýma očima... Škoda že dvojka nejde regnout na origin aby se patchovala sama. Nebo jo???
    • Merkava a Beast jsou úžasný stroje. Vojandy můžeš navrhnout Black Sand Studio... Mně přijde zajímavější právě strana povstalců, kde se míchají všechny různý zbraně od M60, starý M16A2 ...AK47, PPS41

      Grafika má svoje meze, nejhorší jsou křoví. Na druhou stranu rozloha map je fantastická. Když město, tak skutečné a ne jen pár mrakodrapů uprostřed louky.
      Bylo by ale samozřejmě fajn, kdyby EA uvolnilo nástroje od BF3...toho se ale nedočkáme.
  • kterej blbec tu rozdává mínuska?
    Tim mínim třeba harta, reakci na trailer...
    zas má někdo dotčené ego?
  • Lukyz
    Tak tady jasně vítězí (bohužel) Origin s 10€, Steam 20€ a Xzone taky za 500Kč.
    Nemůže mi někdo poradit, jestli to lze nejdříve vyzkoušet? Mám dost starý PC a nevim, nevim jestli to v těhle vedrech rozdejchá *1* Jinak to vypadá fakt slušně a pokud jsou i český klany jak někdo zmiňoval tak je to pecka na druhou. Takže se (snad) uvidíme ve hře *2*
  • Takhle má vypadat trailer. Dobrá práce, jsem nalákán.
  • Pro anglicky mluvící doporučuji se připojit do squadu a říct, že jste noví atd. a najde se určitě hodně lidí co vás provede kolem. Kdyby někdo měl velký zájem můžete mi napsat maila a někdy si nad to spolu sednem a podíváme se na to.
    Meine e-mail: michal.g.hart@gmail.com
    *3*
    • Málem bych zapoměl, samozřejmě za předpokladu, že jste do PR noví nebo se ještě nevyznáte :D
    • A český klan => "CSF" stačí zagooglit
      • No a odkud myslíš, že jsem :D
  • promitac
    uz sa tesim az nieco ako project reality bude aj pre BF3 .. teda 4 ... teda 3, a sak je to to same to je jedno .... , uz sa tesim, mocinky moc, to bude žúžo az budu moct vyuzit vsetky uzasne vlastosti najlepsieho revolucneho enginu frostbite !!! :-* EA <3. #eaftw
    • hh, dobry troling a nastineni inteligence prumerneho hrace ultra duper premium betafieldu....:-)
      • promitac
        amen *3*
    • jo jo ... třeba za 20 let EA uvolní nástroje :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit