Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dayz forever :) nejlepší hra co jsem hrál.. a i v alfa verzi má tolik možností a svobodu, krásnou přirodu (českou) a hezkou grafiku, která bude ještě lepší s příchodem nového engine.. nemám co vytknout ( nahráno 800h, vlastnim od začátku)
  • A kdy tam dají ty hordy zombii co slibují už několik let? Asi ..... časem... možná.... snad.
    A vlci útočící na lidi? Vlk spíše uteče pokud náhodou narazí na člověka. Děte s Day Z už někam tahle hra je ostudou celé České herní scény.
    • Jack1947
      české ? wau, kdo tam na tom děll já vím jen o tom idiotovy" Hallovy *8*
  • miccckel
    Černarus je velká ohromná oblast, místo těchto kravin bych raději viděl velká putující stáda zombíků, zombíky i v lesích a hlavně ve velkém počtu, pak by snad hra mohla sloužit jako kooperace a ubylo by dětiček co loví jiné hráče protože by tě ta stáda zombíků prostě nutila spolupracovat a pomáhat. *3*
    • Jack1947
      Tak můžeš i osamocené zombíky na někoho nasměrovat ne? každopádně, by je mohli odbugovat aby přestali se telerportovat do zad a skrz zdi do 2 patra budovy...
    • Oooo, někdo tě zabil? No tak si pobřeč no, tohle je ideální místo.
    • Přesně tak. Zatím je to prachsprostý deathmatch, alespoň z toho co jsem zažil a viděl.
  • DeDy
    Pokud někdo chce přežívačku v divočině, doporučuji hru The Long Dark. Je to sice early access, ale je to dobře hratelný už nyní a atmosféru to má skvělou, spíš úžasnou. Navíc je na to čeština.
    • Draken69CZ
      Jj souhlas je to fajn, ale oproti DayZ je to prťavé.
    • Libi se mi hodne ;)
  • O DayZ bych radeji uz ani nepsal, tenhle herni pru*er stoleti bych uz nechal pomalu upadnout v zapomeni a toho kret*na americkyho co mel jen plnou hubu kecu a pak zmizel jak para nad hrncem od nedodelany parodie na hru, bych nechal normalne natvrdo zavrit.
    Nic nez podvod, cely to jejich DayZ. To uz kdejakej usmrkanej uhrovatej nactiletej moder by byl schopen DayZ dodelat 3x driv nez cely team Bohemky, co na DayZ pracuje, teda spis na nej *******.
    • dayz ma naprosto adekvatni dobu vyvoje jako kazda jina hra, tobe to mozna neprijde protoze si nepochopil definici early accesu. Ta hlavni cast a cele jadro na cem dayz tym pracuje neni viditelny protoze se jedna o optimalizovani vykonu na servru side a schopnosti serveru managovat Ai ve vysokych poctech po cele cernarusy. Ono totiz na rozdil od ostatnich MMO resi dayz dost unikatni problemy a to by ti zadny sebeschopnejsi modder skutecne nebyl schopen vyladit za dva tydny jak rikas. V ostatnich mmo a konkretne treba v modu army se zombici a loot spawnuje pri pritomnosti hrace coz znamena daleko mensi pozadavky na strane serveru na druhou stranu standalone che toto odstranit a proto uz predstavil fungujici CLE central loot economy coz povazuji za uspech. O tom se modu m,uze jen zdat. Co se zombiku tyce to je problem, zruseni mechaniky spawnovani pri pritomnosti hrace bylo od zacatku vyzadovano kvuli tomu, ze stacilo pockat nekde zalezlej na kopci u mesta az se objevej zombici pak bylo jasne ze ve meste nekdo je a mohl si hho klido snajpnout. dayz je ve vyvoji neco pres dva roky kazda hra se vyviji prumerne roky 4, cili sejdem se tady v roce 2017
      • "dayz ma naprosto adekvatni dobu vyvoje jako kazda jina hra" - to by mohla byt i trochu pravda, jen kdyby veskerej obsah ve hre nebyl zrecyklovanej z predchozich dilu... Z myho pohledu je to nejdrazsi druhy dil modu, kterej kdy vysel *2*
    • No. At uz to prezentoval jak chtel, dle meho vedel proc odesel a dobre pro nej.
    • Jack1947
      Ten kretéén se mimochodem jmenuje jak ? já jen že ti asi vypadlo jméno ve vším tom vzteku co si vložil do tvého příspěvku. *12*

      Já to vím jen jsem ho trochu popíchl... *2*
    • ARMA: Vlks vs Predators
    • presne, fakt nechapu tohle, vybrali takovy prachy a pak to smolej roky a nic z toho, to je proste podvod, asi tim zalatali nejaky dluhy a vyplatili si premie, misto aby zaplatili poradnej team co natom bude full time delat...
      • A tos jeste nevidel tu sumu z EU fondu na "rozsirovani teamu" a to co vybrali za Armu 3 *1*
  • Jack1947
    Mutanti tam nebudou? přeci jenom je to hra odehrávajicí se v rusku *3*
    • Draken69CZ
      Ty to nehraješ?
      • Jack1947
        Ještě jsem se k tomu nedostal *1* , ale asi začnu teda pokud budu mít s kým... snad.
  • Pete.palis
    to je zase výmysl..odkdy vlci útočí na lidi?...jsou to plachá zvířata a lidí se bojí víc, jak my jich...

    jinak raději doporučuji sáhnout po téhle hře...hodně nedoceněná...lépe vypadá (Cryengine) a více optimalizovaná + pravidelné updaty

    https://www.youtube.com/watch?v=wKuwsqhvBOQ
    • Znáš to pořekadlo..."nuzota z lidí lotry činí a vlky z lesů žene hlad" hold je to postapo a když vlk nemá co žrát, tak se ani toho člověka nebojí
    • miscreated vas rychle nadchne ale taky rychle omrzi,neni to spatna hra ale obsah je mnohem chudsi a je to teprve na zacatku.po mesici jsem to prestal hrat,pockam az se to vic pohne.s dayz nesrtovnatelny
  • Nuuuudaaaaa...
    Všichni přece chtěli krvelačné ovce!

    http://1.bp.blogspot.com/-Q94mbxWQMc0/TW7NiMEKl1I/AAAAAAAAOM0/EThUrnnoLgU/simpsons_tomacco_sheep.png
  • Paulcz
    A nikomu nevadí, že vlk po člověku nejde :)
  • Varjag
    Zato vlk vypadá neohroženě, nebojí se ani toho, jak příšerně vypadá...
    • Samozrejme nijak priserne nevypada. Vypada umerne tomu, co engine dovoli a co je dostatecne pro ucely hry. Nikdo se tady nesnazi o zlaty globus za textury radoby umerne roku 2015 (jo vzdycky se smeju kecum ze neco vypada jak z roku 2000, kdyz ten clovek ani netusi jak neco tehdy vypadalo)
      • Varjag
        Teď jsi pobavil mě, příteli ;)) Já hrál hry, když Ty sis podle toho, jakým stylem píšeš, ještě hrál v uhláku na horníka :))
        A co Ty víš, jaký aspekt "příšernosti vlka" jsem měl na mysli? ;)
        • Varjagu, jdi se vysrat..... Lidi, co znají počítač od 80. Let 20. Stol je kupodivu mnohem více, než by jsi čekal.....ale to by si napřed musel vyndat hlavu z toho uhlaku....
          • Varjag, Varjag.... Nebyla to rozestavěna letadlova loď, sestřička Admirala Kuznecova, kterou koupili Činani? Něco mi ten název říká, ale teď to po telefonu nechci googlovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit