Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dalsi bezducha strílečka :p to vážně dneska tohel jeste hrajou lidi? nebo jen děti?
  • Jack1947
    Ta hra je parádně optimilizovaná narozdíl od jinejch hnusnějších her, jenže pro mě je zásadní že by mě to nebavilo... nemám rád grind jestli to je zábava pro někoho já si dám radši něco jiného.
    • Sorry Jacku ale tohle nemá s optimalizací nic společnýho. Ta hra je prázdná, kdybych chtěl říct něco hezkýho o grafice, tak snad jen že je jehce posypána naprosto statickými objekty.
  • Ta hra je v současným stavu snad vetší průšvih než Y1 původního destiny. PVP je nuda, PVE nemá žádnej content, raid je strašně jednoduchej a navíc je to strašná nuda, o iron banneru se radši zmiňovat nebudu.
    Na hru sem se těšil jelikož Rise of Iron a Taken King byly skvělý přídavky..jenže hromada vylepšení z Y2 a převážně Y3 se do hry nedostala..je to katastrofa a pokud si tu hru nechcete koupit jen na hlavní kampaň tak děláte obrovskou chybu.
    Bungie dokázalo zvliklidovat ten gameplay kterej byl i v období Y1 skvelý, tak tady je to dost často nuda(supers a ability maj neskutečně dlouhej recharge)
  • Za mě super hra vypadá a zní to parádně, pocit z řežby totální.. ale nemůžu sehnat spolubojovníka v pozdějších fázích už úplně trpím.. Každopádně doporučuju
    • hahahah k čemu tam chces spolubojovníka ? Singl stačí probehnout vicemene bez vstrelu a MP stoji za prd :p
  • To já se těším, mno
    • A máš na co. Jak lidi doporučujou Warframe, tak tan prostě působí jako chudý příbuzný.
      • máš to popletené množstvím obsahu je Destiny 2 chudý příbuzný.
      • To může napsat jen někdo, kdo Warframe nikdy nehrál. Obzvlášť teď, když vyšel update Plains of Eidolon
        • A myslíš, že jsem ho nehrál? Pár hodin jsem tomu dal a prostě mě to nebavilo tak, jako destiny.
          • Mluvim z osobni zkusenosti - taky jsem to kdysi po par hodinach odlozil s tim, ze to nerni nic pro me. Pak jsem se k tomu ale po letech vratil znovu, tentokrat jsem preckal ten nic moc zacatek a najednou jsem u ty hry mel 160 hodin... a to jsem end game, da se rict, teprve ochutnal. Bohuzel, ta hra rozhodne neni pro cloveka s praci a rodinou, ej to polykac casu... Po par hodinach by tu hru byla opravdu skoda splachnout.
            • Ok, zkusím tomu tedy ještě dát šanci.
        • já do Warframeu dal několik hodin a není vůbec špatný, ale Destiny 2 mi FPS pohledem a art stylem sedne víc. Ale to je jen můj osobní vkus, jinak Destiny s Warframe srovnávat nechci, obě hry mají své klady a zápory
  • PC mám daleko nad doporučenými parametry. Napsal jsem to jenom kvůli tomu. Hrát to totiž nebudu. :D
  • už ze zásady nikdy a na ničem *15*
    • i tak bude ve hre dost jinych CZboreczkuu *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit