Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to otřesný jako předchozí hra.... Grafika nepřehledná, hra nudná a celkově otrava.
    • chtěla bych se zeptat jestli se dá ještě někde sehnat DK 1 prošla jsem snad vše a už ztrácím naději poradtě.Díky
  • Tak do Dungeon Keepera to má velice daleko ..., jediné společné téma - jste na zlé straně a vidíte pohled na kobky se shora, raději si za ty peníze kupte starší PC, rozjeďte na něm 98 a zapařte Dungeon Keeper, který poskytne zábavu a hlavně nějakou smysluplnou ovladatelnost, v této hře nejde dělat nic a je totálně absolutně nudná.
  • Zayl
    No jako tohle je myslim standalone datadisk... a jestli je stejně otřesný jako původní hra která vyšla něco času zpět tak potěš.

    Krom toho že ten gameplay není zdaleka tak zábavný jako DK, ten "humor" je naprosto otřesný. A "příběh" taky.
  • Tak nevim, skouknul sem nějaké gameplay, tváří se to trochu jako DK a po nedávném hraní jsem doufal v pokračování, ale vzhledem k dnešním hrám a tomu gameplay videu tomu nějak nevěřím.... *7*
  • Jestli je to to stejne jako ty predchozi Dungeons tak se nevyplati stahovat ani to demo ;)
  • Ten zas jede.
  • nadpis veli povedat "neni to DK" a ma pravdu, ale to sme vedeli uz pred rokom ked vysiel povodny Dungeons, toto pokracovanie nema zmysel komentovat dalej.
  • Mě to nevadí! Spíše naopak!! Když bude hra hratelnostně jako DK, tak budu mile rád spokojen... I kdyby to bylo stejné jako vejce vejci, tak nevadí, zahraju si to rád! Hlavně aby to mělo i tu "funky" myšlenku a tvářilo se to dospělácky... doteďka si vybavím většinu mučících praktik, fakt jsem se u toho hodně bavil :-D
    • Ano remake DK bych si zahral s chuti.... Dungeons byla kravina... naprosta... pritom to doprdele stacilo jen zkopirovat... chjo...
  • je to dungeon keeper je to cele uplne okopirovane az na nove spelly a to ze se nemuzete prevtelit po postavicky
  • genki.sudo
    Taktiež si myslím...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit