Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych chtěl bf z korejské války. Neviděl jsem hru z této války. Špatný by nebyl vietnam nebo 2 světová. Když bude 1 ztěchto možností tak si to koupim. Ta moderní doba mě přestává bavit.
  • Pokud bude Frostbite 3.0 a půjde poznat rozdíl tak klidně, jinak jděte ...
  • No jo,to sedalo cekat.Activison ma kazdy rok to sve CoD a EA,aby nepusobili stejne nenazrane ,budou ob rok stridat MoH a BF *1* .
    Ve finale to vyjde na stejno .Tenhle pristup se mi opravdu nelibi.
  • Zlatá Red Orchestra, Insurgency a pod...

    BF3 je arkádová spray and pray zívačka pre deti *11*
    • můžeme tady whinovat nebo tyhle ty komerční srágory prostě nekupovat no, vyberte si samy. např s cod jsem skončil už dávno, nebudu kupovat tuto sérii nikdy víc. a to jsem od druhého dílu nahrál v mp tisíce hodin (ano bohužel tolik času jsem ztratil, abych za pár let byl vydírán koupí nového super-extra-nahovno předraženym dlc).

      hrajte jiný hry, podívejte se třeba na steam na letní výprodeje, nebo na GOG, GMG apod... každej si najde něco a nejen pro sebe. fakt nechápu tahleta děcka (i starší), co se nechaj vydírat. za pár let na to přijdete samy, jako já... ale to už možná bude pozdě, teď ty konzole nás ruinujou celkem ještě snesitelně...
    • Zdenda666
      To se dá říct o každé střílečce.Stačí být fanoušek nějaké z nich. :)
    • Smutne je ze Battlefield 2 takovy nebyl. Bohuzel touha po $$ (at zije EA) a preorientovani se na konzole udelalo z BF serie bastarda (mix mezi COD a BF).
  • $_$ *11*
  • jak ja bych chtel masovou arkadovou mp hru, jako byval BF2, s otevrenejsim sandboxovym prostredim, kde jeste velice zavisi na skillu hrace (a podle videii mi tak BF3 neprijde) a bez veci, jako origin a battlenet, ci jak se ten nesmysl jmenuje. Od EA uz ale asi nikdy nic takoveho nevzejde. Nehledi se na kvalitu, ale masovost.
    • Asi koukas na spatny videa....
  • Ctyrku stejne nekoupim, tak at si vydaj co chtej.
  • Welcome back Activision!
  • du ven blejt
    • Yeaaah! http://duvenblejt.carnero.cc/duvenblejt.jpg
    • Muzu taky ? Nablejes mi do analu ? *14*
  • Osobně se přiznam, že tohle vydávání her každý rok rádoby nejnovější díly CoD mě opravdu nebaví. Před nedávnem jsem si pořídil BF3, ale teď? Zapnu to možná tak jednou do měsíce a na nějaké DLC nemám ani pomyšlení, a s dalším dílem se budu opravdu hodně rozmýšlet, jestli do toho vrazim peníze. V téhle době je snad nejlepší hrát starší díly (Já hraju CoD4 a CoD2) a nebo hrát něco jiného než střílečky. Jestli to takhle půjde dál, tak asi sáhnu po konzoli abych si mohl užít exkluzivity. *16*
    • Adam_M
      Naprosto s tebou souhlasím proto se radši vracím k sérii HL kdy od VALVe můžeme čekat min. 8 roku na další díl. :D

      PS: I když na HL2 se čekalo jen 6 roků tak CoD to bude dlouhooo dohánět.
      • Valve to za ale přehání xD ale o to víc se na tu hru všichni těší a je minimálně hejtovaná každopádně už by mohli udělat aspon HL2 EP3 *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit