Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejvíc se mi líbilo San Andreas, ale ted sem se ukrutně sekl na GTA3 s New york city modem(Skiny realných aut, škodovka jako taxík:-), přidané lokace atd... ) + Neo Mod(nemusím popisovat) a pro trošku lepší grafiku sem tam švihl ENB series(DX8 na DX9).A je to maso *5*
    • Keyz
      Je i modifikace na AI jako je pro GTA IV?
      Sice super auta atd... ale AI je strašná.
      • Paulcz
        GTA IV má nějaký mody na AI ?
  • Doufám že gta5 bude spíše jako San Andreas simulace života a plno vedlejších misí. Než příběhová gta4 s Nikolasem Bellicem. Skoro všechny mise v gta4 bily k někomu se prostřílet a pak ho zabít občas byla potom i honička v autě. Jediná dobrá mise bila držení se na střeše dodávky.
    • Také spoléhám na to, že se Rockstar pochlapí a navrátí se spíše ke stylu GTA SA. Protože ať si říká, kdo chce, co chce, pro mě to byl nejlepší díl GTA z celé série.
    • Paulcz
      vystřílet 100 panáků v misi mi jako simulace života moc nepřipadá :)
      • To teda žiješ pěkně nudný život. Myslím, že takhle to nemyslel.
        • Tilwaen
          A jak tedy?
  • Vim, že to je OT, ale Mortal Kombat Komplete Edition je sakramentsky povedenej ....
    • Dík za info zrovna jsem si říkal jestli do toho mám jít
  • Uz za dva mesice si konecne zahrajeme novy dil, uz se hrozne tesim a skrtam v kalendari kazdy den, tech pet let cekani bylo ohrome dlouhych a uz bych nevydrzel cekat dele.
  • nikdy sem nepochopil jak to někdo moh hrát, 2d pseudáč, naprostá nuda, ale tak budiž
    já mám za to, že to prdi hráli jenom proto že se jim carmageddon sekal mu he he
    • Tilwaen
      Nedivím se, že to dnešní třináctiletí nepochopí. Zpětně už to není tak dobře hratelné.
  • TES 3 Morrowind mel pridavani dodatečného obsahu uz v roce 2002, několik malych pridavku bylo ke stazeni na jeho oficialni strance, v Oblivionu to zpoplatnily. Takze v tomhle bych Rock za vizionare nepovazoval:)
  • gta5 ma urcite ciel popredat masovo stare konzoli a,ked budu dost nasiteny(bohvie co maju za dohody atd...) tak to ohlasia na nove a dufam ze aj pc coho sa bojim,ale zaroven si hovorim,ze ak tam ma byt namakany multak tak prave verzia pc bude vdaka nemu zlatou banou na pekne dlho,kedze pc hracov je najviac a tuto hru si kupia a nie stiahnu koli multaku aj v slabsich krajinach ako je napr slovensko:)
    • podle mě to stejně nezvládnou a staré konzole uvaří, když se mi sekalo už RDR na PS3, tak bych se nedivil, kdyby to tady bylo ještě horší
      • Na mojí stařičký 80 Gb PS3 se mi RDR taky nesekal, ani datadisk, vyčisti si napřed chlazení a mechaniku než začneš popichovat vývojáře ;)
      • no uvidime ako to spravia,mozno budeme prekvapeny ako dobre to ide:)ale keby to naozaj nezvladaju tak by aspon skor ohlasili nove:)mne rdr na xku nesekal
  • God-of-War
    http://www.youtube.com/watch?v=JYy69qOJWoM Bouchněte.
  • Ať je to jak je to - R* mne zklamal. Stááále ani zmínka o PC verzi. Jestliže NEBUDE PC verze- tak smolíček pacholíček. Kupovat si kvůli tomu obstarožní IXO, když už se čtverkou měla tahle mašina problémy (Jedu, jedu, jedu - jééé - kde se tu vzala ta mostovka ?! Navíc mi mechanika DVD ohoblovala a konzole šla z domu...) se mi nechce a i když zřejmě půjdu do PS-4, tak zatím nikde ani ťuk o tom že by tohle vyšlo na nové konzole. I když - PC je PC, takže buďto PC nebo nic...
    • Abiczko
      pokud nechtějí naštvat miliony hráčů tak to nejspíš vydají na všechny platformy.v jaké kvalitě a rozestupy s vydáváním to je již jiná otázka.
      • Walldstein
        S Red Dead Redemption naštvali miliony hráčů a rozhodně je to netrápí...Proč by je to mělo trápit u GTA V? Je fakt že GTA na PC patří už prvního dílu, ale to neznamená, že na PC bude patit i dál...
      • Vzhledem k tomu ze GTA 4 na PC se podle VGChartz prodalo 0,73 milionu kopii z 21,7 milionu kopii co se prodalo na vsechny platformy dohromady (vcetne datadisku) tak teda nevim o jakych milionech to mluvis.
        • ucho
          v roce 2012 Rockstar hlásil 25 miliónů prodaných kusů.
          pokud tak na jednu konzoli vychází +- 10 miliónů kopií, tak na PC zbývá 5 miliónů kopií... na VGChartz není určitě započítaná digitální distribuce.
          • No tak slava. To by potom bylo trochu optimistictejsi cislo a snad bych i v tu PC verzi do budoucna veril.
        • Hanzales
          Vzhledem k tomu, že GTAIV i s epizodami bylo už hodně krát na Steamu za úplně směšnou částku se mi to celkové číslo prodaných PC kopií nějak nezdá :/ Ale co jsem googlil, je to tak plus mínus všude stejně. Je v tom i digitální distribuce? I tak si myslím, že každé mega prodaných kusů dobré mega. Přinejmenším to musí stále vynést více, než náklady na konverzi. A pokud by byla 5ka pak na PC, tentokráte lépe od začátku optimalizovaná a bez komplikované DRM (osobně jsem to rozjet a hrát problém neměl, ale dost lidí ano) pak věřím, že by se toho prodalo na to PC i mnohem více...
        • Abiczko
          osobně znám spoustu lidí co si koupily gta 4 na konzoli i když původně chtěli pc verzi kvůli už tolikrát zmíněné nepodařené konverzi.takových lidí je po světě určitě spousta,být gta 4 pc verze perfektní,anadno by se přehoupla prodejnost přes 1M...a jen tak mimochodem 750 000 lidí ti přijde málo?
    • PC verze bude 100 %. Rockstar to nemůže oficiálně potvrdit kvůli marketingu, ale na netu jsou články a analýzy, které to potvrzují..
      • Žádný článek nebo analýza ti na 100% nic nepotvrdí :) , ale vzhledem k minulosti série je to velmi pravděpodobné. Na druhou stranu mnozí pohlíželi na Pc verzi Red dead redemption jako na samozřejmost a nedočkali se dodnes.
        • To jo, ale stejně budou muset udělat PS4 a X-One verzi, aby nenaštvali majitele nových konzolí. A vzhledem k tomu, že nové konzole = PC, tak by byl hřích to nevydat, když už ta konverze stejně bude. A na rozdíl od GTA IV by nemusela být zpackaná. No uvidíme, já osobně doufám, že to vyjde ke konci 2013 případně zkraje 2014.
          • Paulcz
            kdo ví co se jim honí v kebulích, na PC to nemusí vydat záměrně a vůbec to nemusí mít nic společného s údajným pirátstvím. Třeba nechtěj podporovat Steam Box, zvedne jim to prodej konzolí atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit