Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to hra na superhrdiny a s gta to nema nic spolecneho, sledoval sem hrej letsplay a tam sem hodinu poslouchal o kolik je gta lepsi pricemz ocividne ani nevedeli ze tam jsou nejake schopnosti.a ani nevylezli z tutorialu.
    Tahle hra ma bliz k infamous nebo prototype nez gta, soudit ctyrku na zaklade toho ze jste hrali trojku je pekna hovadina.
  • SR mě nikdy nějak nechytlo, přišlo mi to jako GTA pro puberťáky. Ale radši toto než nějaký minecraft nebo podobné ptákoviny které vycucávají dětem duši.
  • Vogon
    Cože? Akční open-world videohra, ve které hlavní hrdina není zachmuřený hnědovlasý europoid, kterému někdo zavraždil někoho blízkého, a jeho hlavním cílem se stalo pomstít se a má oblečení, které za ním vlaje? Honem jděte někdo vyhrožovat tvůrcům, že jim znásilníte děti, protože tohle není možné.
    Btw. Nezdá se vám Satan s naivní "princezničkovou" dcerkou trochu pomrknutí na Nostalgia Critica?
  • Lotr
    Mám opravdu rád tuhle sérii. To jak si dělá srandu ze všeho je prostě skvělé.
    Nevadí mi že každá hra je jak přes kopírku. Protože SR je čistě o zábavě.
    Ukažte mi další hru kde se můžete navléct do SM oblečku a mlátit chodce obřím dildem?
    • Pethulla
      GTA:San Andreas
      • CrocoRay
        By mě zajímalo, kdo ti dal "nelíbí se", když v GTA:SA to doopravdy šlo a to je prostě holý fakt :-)

        EDIT: Tak máš ještě jedno a mně dal pro jistotu taky. Buď vtipálek anebo nějaký kr3tén *1*
      • Lotr
        Bod pro tebe na to jsem úplně zapomněl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit