Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • achich..ten Uelmen je borec - OST z Diabla 2 je dodnes pecka - a i Torchlight mel super sound , jako zamlada:) - je fakt ze songy z Diabla3 zni taky velice slusne, na tom dela taky Uelmen?...
    alespon ze do techto her nemotaj zadny rockovy ci nedejboze teckno partie, jako do "epickych" filmu posledni doby, jen aby to bylo cool pro mladez..
    • Ve všem slyšim Tristram !! :D, and I love it..
    • Jojo Matt Uelmen nahral pro D3 asi 90 minut hudby, bylo to na Blizz foru.
      • tak tak, treba na youtube je toho k nalezeni spousta :) http://www.youtube.com/watch?v=fNpHkPyfTDY&feature=related
      • tak to je parada - je to z toho slyset ...to se zas bude krasne prohaanet po dungeonech :-P jupi
  • Fuck D3! Vivat T2! Už se nemůžu dočkat, i když vím, že T2 ta kravina od Blizzardu naprosto rozdrtí:(
    • Jak muze film rozdrtit hru? jeste ktomu tak starej, jo jasny terminator je klasika ale stejne je to blbost ne?
      • Tady jsi na špatném fóru, toto není csfd *6*
        • septicflesh
          Naštěstí.
  • BoB.2
    Třeba mě ukamenujte ale na tohle se těším víc než na Diablo III.
    • jsem na tom stejne :)
    • BoB.2
      No a samozřejmě na to bude ČEŠTINA. *1*
    • Nechápu proč by tě za tohle měl někdo kamenovat :D
    • Ja se tesim na oboje, ale u diabla aspon vime , kdy to vyjde:)
    • Přineste pochodně!!
  • letec fretka ftw
  • Kinet1c
    uprimne ja sa tesim jak na Torchlight II tak na Diablo III, takze mne je jedno aka ktora hra bude, zahram tak ci tak obe *5*
  • Ruku na srdce, chlapci a děvčata. 15. května se země zachvěje a myšlenky na Torchlight II či Path of exile (btw, dost nudná a blbá hra) budou tytam.
  • Tak můj favorit je panter,ale vlk je taky k sežrání:-)Nicméně dám si to zřejmě až po Diablu..
  • To není orel, ale jestřáb *7*
  • Torchlight 1 je bezva hra dvojka bude určitě taky dobrá co se tíče diabla 3 tak tam se může člověk jen obávat co to bude a vsadím se že všechno co se bude dát spenežit tak blizzard speneží takže se spíše víc tešim na tuhle hru.
    • OMG jak muze nekdo z ust vypustit takovou nestoudnost a lez!!
    • plácáš lejna
    • Co to tu placas? Nikdo te nenuti pouzivat RMAH a z niceho jineho si Blizz brat penize nebude.
  • proc maji na zadech ty bagly ?
    • Aby si po sobě své vlastní sraní, měli kde dávat.
    • MrSanta
      Protože jim do nich dává hrdina loot a s tím co nechce je může kdykoliv poslat k obchodníkovi. Zviřátka to prodají a vrátí se za pár chvil i s dukátky. Akorát nepřinesou daňový doklad. Zas tak vycepovaná nejsou *15*
      EDIT: Copa-k mě předběhnul.
    • protoze maj svuj vlastni inventar a muzes jim davat predmety na jejich zada :-))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit