Přejít na výpis diskuzí

A-TAK

HUDEBNÍ SKUPINA 9.1.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • schanim aspon jednono spis toho s cernymi vlasy na kratko a nebo stim satkem co zpival moc se mi libite kluci ze skupiny atak je jedno kdo zvas mi napise aspon dejte vedet jeden pak pokecame vic diky muj email lukasekcek21@seznam.cz nebo zanechte kontaakt na email nebo od jednoho ze skupny facebook at muzem se poznat
    a pokecat
  • hledám

    nemáte někdo mp3 A-Tak! dávno mám tě rád ... prosím o zaslání na e-mail
  • blabla

    jestli negdo chcete za kazdou cenu widet nekoho ze skupiny A-tak,tag pisnete,pac Feri,je od me mamky bratranec!Tagzhe ma rodina!JInak se mejte zdarec!my mail is:DeNiSkADoLaKoVa@seznam.cz
    *5*
    • Re: blabla

      prosba pro denisku
    • Re: blabla

      Ahoj, mam na tebe prosbu, chtela bych se moc setkat s Ferym... slo by to pres
      # Tebe? byla by jsi zlaticko... a nemas nahodou na feryho nebo na nekoho zkluku
      # icq prosim.. predem diky za odpoved.... Petra muj meil je nesnidalovapetra@seznam.cz, tak pisni
      # *14* *3*
  • schánka

    Čauky.Vím že se už A-Tak dávno rospoadli ale scháním videa téhle skupiny.Pokud nějaké máte napište mi na email. *4*
    • Re: schánka

      ahoj mam spostu fotek tehle bezva skupyny pokud bude mit nekdo zajem pisnete si na mejla
      • Re: Re: schánka

        Ahoj,mela bych na tebe prosbicku a to jestli nemas nahodou mp3ky skupiny A-Tak. Prwni je Kam twy kroky jdou,a druha je Už je to tak. Prosim ozwy se mi na e-mail-Pettrisska@seznam.cz Moc dik Petra.
      • Re: Re: schánka

        Ahoj mám opravdu velkýzájem na netu toho moc není.....budu ráda předem moc díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit