Přejít na výpis diskuzí

Abba Stars

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím,
    koncert v Plzni máte 4.10.jak máte na stránkách, nebo 10.10., jak je na plakátech???
  • Re: Re: asi jsem se zamilovala *10*

    Jee, tak ty taky?? I když přemýšlím, jestli vůbec používá prstíčky, ne myslím, že na to používal něco jiného *1* bylo prostě šuk sem šuk tam *14*, ale měl skvělou výdrž ... doporučuju *5*
  • Re: asi jsem se zamilovala *10*

    Chudinko malá, to tě lituju, že ses takhle beznadějně zamilovala. Já jsem ho sbalila a můžu ti říct, že je úžasnej. Ručičky nemá šikovné jen na klávesách... *3*
  • Abba

    Agnetho, to jsi asi neviděla žádný z jejich koncertů jinak by jsi nemohla říct o této kapele, že je to parodie. Jsou to naprostý profíci s hudebním vzděláním a jejich show je skvělá!!! Což se o jiných dalších abba revivalech u nás nedá říct... *16*
    Ať žije Abba Stars *4*
  • abba

    Nejlepší je originál, neuznávám tyhle parodie *13*
  • asi jsem se zamilovala *10*

    Když Tě vidím moje srdce tluče jak na poplach,
    když tě vidím třesou se mi ruce a mám strach.
    Strach z toho , že tvé oči se setkají s mými,
    strach z toho, že to bude jiný.
    Když slyším tvůj hlas v uších znít ,
    cítím teplo a potřebu Tě vedle sebe mít.
    Cítit tvou vůni a hebkost kůže, chci abys cítil tu horkost jež způsobí mi úžeh.
    Chci chvět se v tvém náručí jak osika,
    cítit slast když se mě dotýká. Chci v nekonečné extázi se třást,
    cítit muže jež prsty umí na klávesy klást.
    Možná chci nemožné, možná budu celý život jen snít,
    možná byl nadosah, ale vím, že už jej asi nikdy nebudu mít... *9*
  • Re: Lovec žen

    Dan to má nejradši ve třech, ty seš vlhká, já jsem vlhká, stačí se domluvit *14* *14*
  • Re: Lovec žen

    No A? Tak ráda bych byla zneužita *14* Dane jenom na Tebe pomyslim a jsem celá vlhká...Chci Tě!!! Teď hned *14*
  • Lovec žen

    Dan je na podiu sexy. Já mám na něj taky číslo, no a? Vyspí se s tebou, využije tě a pak už seš mu jedno....a jde lovit dál. *5*
  • Re: PROSÍM POJD NA KÁVU

    pojd se mnou.... udělám ti co ti uvidím na očích..
    I tě pozvu *14*
  • PROSÍM POJD NA KÁVU

    JÁ VÍM ŽE JSEM NULA PRO VÁS UMĚLCE ALE POJD SE MNOU NA KÁVU JANA *3*
  • JSI SEXOUŠ

    JEN AT SE OSTATNÍ NA TEBE VYKAŠLOU JSI SEXI A NAŠE MENŠINA UŽ MÁ VYTETOVANÉ TVÉ JMÉNO NA RUCE FAN CLUB HANKA *5*
  • to znam

    *14* tu znam ta je dobra a taky dana znám blíž a mám na něho číslo
  • Re: Re: Re: Re: Re: Daníík

    říká, to si piš... od chvíle co sem zjystila že hrál v tečupu, tak si do parku v rohlýku nikdy nedam hořtici.. on je tak sexi, tak neskutečně sexi že bych dala fšecko za to bejt s nim.. kuli němu i shubnu! *14*
  • Re: Re: Re: Re: Daníík

    Ty jedna Náno!!!! Daník má oči jenom a jenom pro mě!!! Ještě se uvidí kdo bude v lovu úspěšnější...Já ho na rozdíl od tebe myluju! A to tobě nic určitě neříká *8*
  • Re: Re: Re: Daníík

    tvuuuj???

    vyškrábu ti voči

    jemůůůů a já si ho ulovim! *9*
  • Re: Re: Daníík

    No tak to newím...Dan by mě ochránil...má ohromný svaly!!! Je to muj HERKULES! *13*
  • Re: Daníík

    počkej až si tě najdu.... Na daníka mi žádná sahat nebude *16*
  • Daníík

    Musím s Blůaženkou souhlasit:-) Jednou jsem měla možnost s daníkem sedět po koncerte...a musím říci že nemá šikovné jenom prstíky. Dane vím, že to bylo jen jodnou, ale pokud si na mě vzpomeneš tak si můžeme zase někdy někde spolu zahrát, ty víš jak to myslím!!!! Pa *4*
  • Dobiáš je bůh

    Dan je nejlepčí na svjetě, krásnej, intelygentní a prostě boší. jak umí trásně hrát, jeho šikovné prstíky jezdící po strunách...

    chtěla bych být tvou kytárou.

    Ozvi se mi, Blaženka z Plzně...

    *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit