Přejít na výpis diskuzí

AC/DC

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
90 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bullet

    Zdarte.Prosím,podívejte se na profil kapely Bullet.Tato kapela není moc známá,ale hraje dobrou muziku trochu podobnou jako AC DC.Díky
  • AC/DC Story

    V příštích týdnech vyjde kniha AC/DC Story aneb Budiž rock
    • Re: AC/DC Story

      kde vyjde
      • Re: Re: AC/DC Story

        Koncem listopadu by měla být ve všech knihkupectvích
    • Re: AC/DC Story

      Kdy vyjde, u koho vyjde a odkud to máš???
      • Re: Re: AC/DC Story

        Zde je všechno
        http://dringsafter.sweb.c z/AC-DC.html
  • Nej!

    AC/DC je skvělá skupina. Jejich hudba je prostě fenomenální, dynamická a dokázala mi pomoci i v těch nejobtížnějších chvílích v životě, takže tuto skupinu mám moc ráda. Angus Young je pan Kytarista a doufám, že je budu mít možnost vidět ještě někdy u nás na koncertě *4* AC/DC a rock forever *4* *5*
  • Jen tak mimichodem

    AC/DC nejsou heavy metal s prvky hard rocku
    ale hard rocková skupina z austrálie
    • Re: Jen tak mimichodem

      Záléží snad na slovíčkaření Hard či Metal , Prostě výborný Rock n Roll z Australie
      • Re: Re: Jen tak mimichodem

        mlatil bych lidi kteri rikaji ze AC/DC je heavy metal... kdyz uz hard rock ale pro me je to Rock n roll. WE SALUTE YOU AC/DC !!!!!
        • Re: Re: Re: Jen tak mimichodem

          SOUHLASIM!!!
  • lol

    AC/DC je skutečná legenda :D *5* *9* *5* *9* *9* *13*
  • LÍSTKY!!!

    Já chci lístek na AC/DC *9* ...... Sakra to me sere ze museli tak rychle zmizet, kdyby nekomu prebejval (nejlepe dva) tak nabidnete pls na Svihlik1@seznam.cz nebo ICQ: 397-109-992
  • ac dc

    chcete do oficialniho ceskeho fanklubu acdc?

    www.acdcrocks.cz
    • Re: ac dc

      zdar borče ta stránka nejde načíst, jestli je v čr važne oficialni fan klub tak midej pls stranku(neakou co funguje :D)
  • sou to borci

    heeej ac dc je nej skupina sice nejsou to zadny krasavci ae to je jedno ja je hlavne posloucham a neresim to jak vypadaj a ten spevak je borec ja bych teda nevydrzela 2h. takle spivat a este k tomu pret vsema tema lidma sou proste dobry jen me zarazi ze maj tak malo fandu snat se to zlepsi *4* a vite kolik jim je??uz asi 50 doufam ze budou hrat este aspon tak 3 roky kdyby to so tak i vic by bylo super ae na to kolik jim je tak to je vykon fiha *14* *3*
    • Re: sou to borci

      Málo fandů ??? A na které planetě Ty žiješ???
      • Re: Re: sou to borci

        maj miliony
        fandu
        *1* *1* *1* *1*
  • TIN

    já je všechny miluju jsou to moje lásenkííís:DD
    • Re: TIN

      já je taky miluju *3* jsou nejlepší na světě!!! *14* *14* *14*
  • Re:...

    souhlas ,nehorazne zkomercnely llistky se viprodaly za pouhe dva dny *7*co ja pamatuju tak na AC%DC chodily jenom spoceny chlapci z hospod s dlouhejma vlasama a ted to poslouchaj dyliny a podobny typi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit