Přejít na výpis diskuzí

Aloha From Hell

HUDEBNÍ SKUPINA 15.7.2008 
168 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AFH

    prej se ALH rozpadli... že to není pravda?!
    • Re: AFH

      ano bohužel to pravda je..já z toho taky nemůžu.kdyžtak se koukni na blog AFH.
      *9* *9* *9*
    • Re: AFH

      Taky sem slyšela je to pravda! Psali to i v bravu
  • Novááá diskuzee

    Na lide.cz je nová diskuze o AFH ;) prosíím připojde se tam :)
  • Felix je nejj

    twe ten Feli je táááák nehorázně fajnovej!!já se z něho asík poseru
    !! *14* *14*
    • Re: Felix je nejj

      Elix by byl nej..ale je blonďák a ještě ke všemu malej...
  • Aloha From Hell jsou vážně skvělý

    Ahoj všichni!AHF jsou vážně skvělá skupina.Poznala jsem je sice nedávno ale už teď vím že se mi líbí.Vivi má sice podobný styl jako Avril Lavinge ale to je jako Gwen Stefany,Lady Gaga a Christina Aguilera .. jsou si dost podobné!Myslím že i když jsou začátečníci tak zpívají fajn a věřím že se dobře "rozjedou" *14* *1*
  • Trapas děcka:)*

    Ahoj,všichni...co si to vůbec myslíte?:P:D Že Avrilka začal nosit síťovaný punčochy a hodně černé? *1* *1* *1* Vy jste snad psychicky labilní *9* Když tady nadáváte Avrilce a říkáte jak AFH milujete..ježiš to prostě nejde:D:P:D:D Tak trošku popřemýšlejte...vy tu kritizujete Avrilčinu módu a Vivinu vychvalujete..Trapas děcká,trapas *1* AFH je skvělá:) Avrilka taky.... *3* Jak tu píšete že Vivi má lepší hlas a tak...no přijde mi že lepší hlas má spíš Avril...podívejte se na věk...tohle může říkat jen ten,který nemá dobrý,nebo taky vůbec žádný hudební sluch .... Taky někteří říkate že AFH má pořád stejný písničky...Ježíííš lidi vzpamatujte se...AFH existuje strašně krátce a mají zatím 1 album...JEDNO...chápete? *7* *7* *7* *3* Tak vy kteří tu chcete kritizovat sem prosímvás nechodtě!!


    Ahoj
  • hruza!!

    za 1. strašnééj název jako nejaky machirci!!! za 2. trapný songy si myslej že sou drsný ne!!! za 3.slabýslabýslabý jejich propagace je horší než u čechu to je muj nazor proste trapini forever!! *13*
    • Re: hruza!!

      no jasný..hlavně že Mileyka je supr co?? Všichni prckové ji lezou do prd...a ty tky...Aloha sou prostě super..pořádnej rock a ne ňákej zasranej hiphop!!
    • Re: hruza!!

      ty debie tak co sem lezeš, když ti AFH tak vadí!!§ *16* *15* *15*
  • Námitka

    Já vim, že je to váš názor, ale nemusíte všechno hned odsuzovat. Jsou prostě nejjj mám je moooc ráda a byla sem skoro na každym koncertě a bylo to dokonalý. Věřim, že na to maj aby se zlepšili a já jim věřim. To je zase můj názor!
  • at to víte

    nevím...ale jako kapela mi příjde slabá a jako písničky mi příjdou všechny stejný..je to muj názor...ale neříkam že sou špatný.ale znam i lepší
  • hledám

    Ahoj hledám někoho s hudebním talentem. Nedávno jsem napsala text písničky a hledám někoho kdo by ji zhudebnil prosím ozvěte se.
  • neeeej

    Aloháči jsou naprosto neeeeej!nechápu ty závistivce,dete si radši volízat kulky a nechte AFH napokoji!Jste trapný..Ale ted mi doslo že škoda slov..Pro takový závistivý nuly jako jste vy,podle vašich slov a podle toho že neumíte poznat pravou hudbu si radši jdete hrát s bábovičkama protože podle všeho je vám maximálne 5.. Možná se mýlim..Bude vám ješte mín..Každopádne dete nekam..nazdar! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit