Přejít na výpis diskuzí

Antic Cafe

HUDEBNÍ SKUPINA 16.8.2007 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • An Cafe

    An Cafe 4ever *14* *14*
    • Re: An Cafe

      An cafe *14* jsou velmi dobří *3* nejlepší je BOU *14* *14*
      • Re: Re: An Cafe

        Jsou naprosto sladcííííííí!
        Kawaiii!
        Skoda ze Bou odesel TT_TT
        Byl sladkej, az se mi z nej kazily zuby. *3* *14* *14* *14*
  • kawaii ^^

    sou upe best *14*
    a Kanon je upe nejvíííc cutee *14*
    ay Bou..škoda žhe od nich odešel *9*
    *14* AN CAFE 4EVER *14*
  • anCafe

    sou vážně super *1* *14*
  • Oni:-*

    An cafe jsou nej!!a vždycky budou!! *14* *14* Škoda že tam Bou není!!! *9* *9* Nikdo ho nenahradí a vždycky mi tam bude chybět!!!Ale s tím už nic neuděláme!!
    AN CAFE JSOU NEJ!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ou yééé

    AC jsou strašně sqělý... *14* nejprve sem tea myslela že sou to holky,ale newa *1* Boua sem si zamilovala i když sem si myslela že je to holka....*14* *14* ale oto víc mě pak mrzelo,že stihl ze skupiny odejít dřív než sem je objevila *9*
    • Re: Ou yééé

      taky sem si myslela že souto holky ale sou sladcí *14*
  • ...

    Nová sestava An Cafe je sice taky dobrá...ale prostě....Už to nikdy nebude ono.An Cafe bez Bou, pro mě nejsou An Cafe...Už nikdy nebudou jako dřív....
    Bou byl, je a vždycky bude speciální část An Cafe.Už jsou to dva roky, ale pořád ho postrádám...
    Bou byl, a také vždycky bude, nenahraditelný.On, jeho kytarové umění, i jeho překrásný úsměv...
    Bou je, a navždy bude, v srdcích všech Cafekkos.
    BOU!ALL CAFEKKOS LOVE U!!!!

    Bou, stále tě postrádám, ale budu silná.
    Protože vím, že teď jsi šťastný, a že jsi to tak chtěl.

    But He's happy,
    so don't cry.

    ..proč mě ta věta vždycky rozpláče...?
    • Re: ...

      an cafe je skupina,která mě dokáže rozesmát a drží mě nad vodou!!!!!!!!doufám,že se nerozpadnou a vydaj nový CD *3* *4* *3*
  • ancafe

    laffuju akolat skoda ze sem je nezazila ete s BOUEM muck. musime usporadat srazik *14* *14*
    • Re: ancafe

      Jj srazík by byl super *3* *4*
    • Re: ancafe

      navrhni kdy a kde a já napíšu jestli můžu nebo ne *1*
  • An Cafe

    Vy vsichni rikate ,ze tam kde neni Bou a jsou tam ti dva ,ze ty pisnicky nikdy nebudete poslouchat.Copak ,ale oni za to muzou ze Bou odesel ? *3*
    • Re: An Cafe

      přesně, mně tam yuuki moc nesedne, ale ty písničky sou taky good..... pro mě je An Cafe pořád nejlepší skupina *14* *14*
  • ^^

    aaaa oni sou fakt super.... včera jsem na ně náhodou narazila ne jední stánce *1*
  • Bou :(

    nooo já sem prošla érou An Cafe 2x :D jednou když tam Bou byl a o to víc mě překvapilo když sem se k nim dostala podruhý že už tam není.. :( btw: Miku 4ever *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit