Přejít na výpis diskuzí

Code Red

HUDEBNÍ SKUPINA 3.5.2008 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !Štvou mě!

    Já totálně nesnáším Kanikuly!!!Budu z toho jednou na mrtvici!Jednou v družině sme měli puštěný rádio a tam začaly hrát Kanikuly.Tak sem utekla na záchod a kluci od tý doby pouštěj na mobilu tu písničku a já už su z toho poblázněná.Prostě mě to štve!!!!! *8*
  • Mauro

    Miluji Maura *14* *14* *14*,nevíte kolik mu je let? *14* *14* *14* *3* *3*
  • Red CoDe

    Kanikuly je super ♥ *3*
    • kanikuli

      jj máte pravdu a když sem einstein a vůbec mám ráda code red kanikuli(prázdniny) *1* *1* *3* *9* *5* *14* *4* *14* *3* *5* *4* *15* *8* *8* *8* *8*
  • code red

    Mauro je božskej *14*,kanikuly jsou super a všechny jejich hity,můžu je poslouchat od rána do večera *15*
  • moje fikaná krajanka

    To je s nima ale paradox,sice KANIKULY je skvělá písnička a má v tom klipu nádhernou postavičku,ale oni se opičej.
    18 & SHUT UP nazpivali už před CODE RED *13*
    • Re: moje fikaná krajanka

      vidíš,code red jsou super skupina,tak je nepomlouvej a to že už to nazpíval někdo jiný,to vůbec nevadí,od nich je to lepší *14* *14* *14* *14* *3* *3* *4*
      • Re: Re: moje fikaná krajanka

        tak to ani náhou Shut Up v té starší verzi je mnohem lepší je to procítěnější, a ne taková komerční tucárna a ženský hlas je tam mnohem lepší, mužský se mi zdá srovnatelný, ale hudební pozadí je v originálu opravdu někde jinde
  • Code Red

    No byl jsem na nich v Diskorai a byl jsem od nich 1 metr a s Maurem sem si podal ruku jako sou v pohodě a namyšleně nepůsobí ani jeden a holky, holkám tam z první řady líbal ruce *3*
  • code reddd

    já je miluju a jsem moc šťastná že jsou na ommém místě ale pomožte mi je dostat na 1 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *4*
  • Maria

    Nevite kolik je Marii ??? *7*
    • Re: Maria

      já bych řekl, že jí táhne tak pomalu na 50 a to jí ještě hodně ubírám *1*
      • Re: Re: Maria

        na padesát se´deb*l je jí 25 *16* *16* *5* *5* *5* *10* *10* *10* *9* *9* *9* *13* *13* *13* a neurážej jíííííííííí
        *8* *8* *8*
    • Re: Maria

      asi 25
  • Re:Kanikuly jssssou suuper!!!!!!!

    Kanikuly jsou nej nej nej njelepší na světě!!J oooooooooo! *5* ...já z nich *4* *4*
    • Re: Re:Kanikuly jssssou suuper!!!!!!!

      Taky se mi moc líbí. Mohl bys zkusit písničku Shut up. Ta se mi taky mooooooc líbí. *3*
      • Re: Re: Re:Kanikuly jssssou suuper!!!!!!!

        Nechci kazit radost, ale víte, že většina těch jejich hitů jsou pouze tzv. coververze; prostě to už před nima kdysi někdo nazpíval. A hit Shut Up (and sleep with me) je mnohem lepší v originálním provedení od Sinwith Sebastiana. *5*
        • Re: Re: Re: Re:Kanikuly jssssou suuper!!!!!!!

          nic proti ale od code red je shut up lepší
        • Re: Re: Re: Re:Kanikuly jssssou suuper!!!!!!!

          Shut Up je od skupiny Sin With Sebastian, ale 18 nebo Kanikuly jsou originály...verze od Bum, Haiducii nebo třeba Befour vznikly pozdějc, stejně si myslim, že skupina byla lepší, když tam byl místo Marca Mauro
          • Re: Re: Re: Re: Re:Kanikuly jssssou suuper!!!!!!!

            Jojo!!!!!!!!!!!!! *4*
        • Re: Re: Re: Re:Kanikuly jssssou suuper!!!!!!!

          Ano gratuluju někdo dospěl máš pravdu shut up and sleep with me jj dobry v originále ne předělaný na skákárnu
  • code red

    CODE RED je moje nej skupina a jejich songy se mi páčí.
    • Re: code red

      Hm... mas recht KIKI. *3* *3* *4* *4* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: code red

        No vidis,ja si to taky myslim. *4* *4* *4* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Jo a ti co je nesnasijou jsou zavidivy magori. *5* *5* *5* *16* *16* *5*
        • Re: Re: Re: code red

          spíš ti co je nesnáší mají jiný styl, to tě nenapadlo? *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit