Přejít na výpis diskuzí

Dead by Sunrise

HUDEBNÍ SKUPINA 30.7.2008 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LET DOWN

    TÁÁÁÁÁÁÁKŽE MÁME ZASE DBS V T-MUSIC CHART S HITEM LET DOWN TÁÁÁÁK HLASUJTE PLS http://www.t-music.cz/hudba/t-music -chart/
  • T-music

    n už jsou 11.
    • Re: T-music

      UŽ 10. :D
      • Re: Re: T-music

        no vidite to *1* jak metou *1*
        • Re: Re: Re: T-music

          UŽ 9. =D
          • Re: Re: Re: Re: T-music

            12. *9* A KONČEJ *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: T-music

              jak to sakra???? *13*
  • HLASUJTE

    HERGOT.NIKDO SEM NEPÍŠE KROM MĚ. *16* A HLASUJTE V T-MUSIC CHART PTŽ DBS UŽ JSOU 8. NĚKDE Z 6. MÍSTA *8*
    • Re: HLASUJTE

      jn je to děs aby byli až na 8. místě to se mi vůbec nelíbí.. *9* S tím se musí něco dělat. Hej a stejně si myslím že tato diskuse je uplně zbytečná i ta Fort Minor. Myslím že by stačilo kdyby byla jen diskuse LP a tam by se řešilo uplně všechno kolem LP i DBS i FM. Takhle furt přecházet od skupiny ke skupině je strašně zdlouhavé. Myslím že dohromady by to bylo fakt lepší... Nemyslíte?
      • Re: Re: HLASUJTE

        jj to je pravda stejne sme to tak uz dali takle to aspon verisime vsechno v jednom *1* stejne tam nikdo jinej nechodi tak je to jedno *15*
        • Re: Re: Re: HLASUJTE

          n a to tady ta diskuse má stát j?? *7*
          • Re: Re: Re: Re: HLASUJTE

            Myslim že by vůbec nemusela být. *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: HLASUJTE

              ae chodej sem všichni když maj čas *1* jinak jak řikam hlasovala bych rada ale nějak mi to nefaka *1*
  • tak

    podle toho jak moje počty vycházejí tak by měli být 4. v T-music chart.pokud je někdo nepředběhne. *13* *3*
    • Re: tak

      *1*
  • SAKRA

    NORMÁLNĚ TJ TAK NAPÍNAVÝ.PROČ NEMŮŽOU DÁVAT T-MUSIC CHART KAŽDÝ DEN BO ALESPON KAŽDÝ DRUHÝ DEN *15*
    • Re: SAKRA

      nejvic me tam sere že tam hrajou metal až tak pozdě v noci!!! a navim tam ze satelitu nejde nahravat!!!!!!! jak naschval
  • ??

    Sem zvědavá na kterém místě skončí...doufám že na co možná nejlepším *5*
    • Re: ??

      JJ.TAK ZATIM JSOU 5. TAK SNAD JE ETE HODIME VIS *3*
  • DBS

    hlasujteeeeeeeee *1* *1* *1* *1* at sou pekne ve predu *1*
    • Re: DBS

      NÁHODOU.JÁ HLASUJU :-D
      • Re: Re: DBS

        kdyt ja nic nerikam taky jim tam du zrovna ty dva hlasky prihodit *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: DBS

          neccete sem někdo dat odkaz na hlasovačku v t-music nebo flus tv ??? *1*
          • Re: Re: Re: Re: DBS

            MAS TO TU *1* http://www.t-music.cz/hudba/t-music-chart/
  • SupER

    PODLE MĚ SE JIM TO POVEDLO. *14* LÍBÍ SE MI TO. *1*
  • super

    nejsou jako LP ale jako super *4* líbijou se mi hodně *4* *3*
  • OOA

    :D no konečně je 13tého .. jsem zvědavá jak Franta z kouzelné školky :D no níííc .. za 3 hodiny to mám doma :P ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit