Přejít na výpis diskuzí

Eva a Vašek

HUDEBNÍ SKUPINA 30.4.2007 
542 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zažila jsem na živo

    V sobotu 2.7.2011 jsem zažila Evu a Vaška na živo, na jejich koncertě ve Březně u Chomutova. A přesto,že jsem jejich hudbu jindy nevyhlédávala.Byla jsem mile překvapena.Myslím,že jsou velice dobří hudebníci a velice si vážím jejich práce.Smekám klobouk.Paní Eva má krásný hlas, kterým uplně hladí duši.Tímto jim oběma děkuji za kvalitní kulturní zážitek.Dana
  • K neposlouchání

    Je to prostě k neposlouchání, žere to jen ten, kdo nemá špetku vkusu. A každý důchodce to taky nebere, protože jsou i tací, kteří muzice rozumějí a neposlouchají s odpuštěním sračky.
    • Re: K neposlouchání

      Milá MarieValerie.Možná,že máte nějaký osobní problém,který sama nedokážete řešit.Snad proto nemůžete pochopit citové ladění hudby Evy a Vaška. Snad je pro Vás opravdu kvalitní umělecká práce k nepochopení.Já nejsem v důchodovém věku, je mi třicet let.Sama se zabývám uměním a v dnešní době,kdy je nám nabízen všemožný paskvil je jejich práce záslužná. Věřte,že až jednou dozrajete a budete chápat vkusnost umělecké práce jistě je doceníte.Není třeba jakoukoli práci komukoli hanit.Každý se nějakým způsobem ve své činnosti zdokonaluje, ale věřte, že Eva a Vašek jsou ve své práci dokonalí dávají do své práce srdce a svoje profesionální zkušenosti.S přáním všeho dobrého Vás zdravím.Dana
  • Dotaz

    Dobrý den, jsem fanynka Evy a Vaška a jejich milého zpívání. Mám dotaz : Zamilovala jsem si písničku " Slyšíš, jak zvoní ". Nevíte, kde bych na Internetu našla její slova v němčině ? Nebo někde jinde ? Spojila bych příjemné s užitečným. Poslouchala bych Evu, jak ji hezky zpívá a němčina bude k tomu. Děkuju moc, když mně někdo poradí. Fakt díky, Helena V.
  • žádost

    Dobrý večer mam dotaz jestli nekdo nevi jestli eva a vašek budou mit koncert v česke lípě chtel bych to dat jako darek pozvaní na koncert prave jich s pozdravem p.Patera most
  • FANOUŠKOVÉ POZOR

    MILÍ PŘÁTELÉ STARÉ DOBRÉ ČESKÉ PÍSNIČKY, CO UMÍ POHLADIT! DLOUHO OČEKÁVANÝ PROJEKT VAŠKA ŠEVČÍKA JE NA SVĚTĚ. VŠICHNI JSME ČEKALI A STOJÍ TO ZA TO. V TELESHOPINGU BUDOU CD AŽ ZHRUBA ZA MĚSÍC, PÁR PÍSNIČEK UŽ ALE PROSÁKLO NA WWW.YOUTUBE.COM. ALBUM STAROČESKÝCH A HISTORICKÝCH PÍSNIČEK VAŠEK ZPÍVÁ POD PSEUDONYMEM "ZÁVIŠ". VAŠKU, MOC DĚKUJEME A NENECH SE ODRADIT TĚMI ZÁVISTIVÝMI A HRUBÝMI KOMENTÁŘI. JSI VYNIKAJÍCÍ HUDEBNÍK A DOKÁŽEŠ VŠEM DODAT DOBROU NÁLADU A POHLADIT SRDÍČKO. TE´D JSI NÁM TO OPĚT POTVRDIL. PODÍVEJTE SE NA NÁDHERNOU STAROHANÁCKOU PÍSNIČKU O LÁSCE "V PROSTĚJOVĚ" http://www.youtube.com/watch?v=DLGO pzG2zvs
    • Re: FANOUŠKOVÉ POZOR

      omlouvám se, ten odkaz je: http://www.youtube.com/watch?v=DLGO pzG2zvs
  • Líbí.

    Eva a Vašek se mi líbí.Tedy abych to upřesnil.Líbí se mi Eva.Promiň Vašku.
  • :D

    ty kráso *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • jo

    Eine weisse orchidée *3*
  • 666

    Eva a Vašek přitvrdili - http://www.youtube.com/watch?v=IaNE f8E5gGI *1*
    • Re: 666

      Sakra nafunguje tejte youtube a napište Eva a Vašek death metal *1*
  • Nooo

    Tady se to pěkně rozjíždí, poslouchejte .. Keď sa jim to páčí, ať .. Já tuhle hudbu ráda nemam, ale každýmu se líbí něco jiného, keď ja berou jako hvězdy, mě to nevadí. A ani by to nikomu vadit nemalo .. (Pardon za tu hatmatilku češtiny a slovenštiny!)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit