Přejít na výpis diskuzí

Guano Apes

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JUpííííí - comeback

    Guano Apes se vrací, alespoň (prý) dočasně!! HOdlají navštívit pár letních festivalů... A hlevně BENÁTSKOU NOC!!!!!!
    Nevěříte? http://www.mastersofrock.cz/www/

    Já tam musiiiiiiim *8* *14*
    • Re: JUpííííí - comeback

      jasna vec, sejdem se na Benatske!!! *5*
      • Re: Re: JUpííííí - comeback

        Já jsem na nich byla na tý Benátský a úplně super!!!!!!!!!
  • kdo mi zajisti něco od teto kapely

    Napište mi někdo jak mam získat vše co tato kapela nahrala.Slyšel jsem par jejich věci a byl jsem nadšen touto produkci.Napište kdo něco ma dik Jarda. *3*
  • :)

    sandra nasic je nejlepši zpěvačka na světě, má uplně boži hlas *14* *3* bejlepši pisničky od ni jsou no speech, open your eyes a loards of the boards a ale jinak jsou všechny super!!! *14* *14* *14* *14*
  • škoda této kapely

    moc mně mrzí,že se před časem tahle skvělá talentovavá čtveřice z Německa rozešla.Byli úžasní.Moc se mi líbily.Škoda,že u některých členů šli osobní ambice na úkor kapely.Je taky i škoda,že borkyně u mikrofonu Sandra Nasic doteď nic na trh neuvedla.Já o ní nic neslyšel.Což mně mrzí,neboť je to bezesporu šikovná zpěvačka z velkým Z a vynikající textařka.Snad se ve světě v budoucnu v oblasti Rock And Heavy neztratí.Osobně jí držím moc palce... *3*
    • Re: škoda této kapely

      Taky mě mrzí, že už nejsou GA... Sólové album Sandry nemá na tvorbu Guano Apes... *5*
    • Re: škoda této kapely

      jj souhlasim...je skoda ze uz nejsou spolu..byla to užasná skupina... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit