Přejít na výpis diskuzí

Helloween

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnešní koncert

    jedu na koncert,mám jeden volný lístek nabízím ho za odvoz z Jihlavy a zpět.
  • koncert

    tak kdo jde na koncert? já si to rozhodně nenechám ujít... *3* *3*
  • Helloween

    rozhodně nejlepší kapela 80.let *3*
  • Helloween

    Tak jak jsem koukal na vypsanou diskografii, tak tam pár CD chybí, měli by doplnit do kompletu tady je to celý, myslím:
    1985 - Helloween
    1985 - Helloween EP Mini LP (1985)
    1986 - Walls Of Jericho
    1987 - Keeper Of The Seven Keys Part I
    1988 - Better Than Raw
    1988 - Keeper Of The Seven Keys Part II
    1989 - Live in the UK (live)
    1989 - Pumpkin Tracks
    1991 - Pink Bubbles Go Ape
    1991 - The Best, The Rest, The Rare
    1994 - Chameleon
    1994 - Master of the Rings
    1996 - High Live (live)
    1996 - The Time of the Oath
    1998 - Karaoke Remix Vol. 1
    1998 - Karaoke Remix Vol. 2
    1998 - Pumpkin Box
    1999 - Metal Jukebox
    2000 - The Dark Ride
    2000 - The Keepers of Jericho - A Tribute to Helloween (Tribute album)
    2002 - The Keepers of Jericho - A Tribute to Helloween - Part II (Tribute Album)
    2002 - Treasure Chest
    2003 - Rabbit Don't Come Easy
    2005 - Keeper Of The Seven Keys (The Legacy)
    2006 - Helloween - 2006 - Pink Bubbles Go Ape (2006) (Remastered)
    2007 - Gambling With the Devil
    2007 - Helloween - Live In Sao Paulo
    2008 - Helloween and Gamma Ray show - Hellish Rock 07-08 ( Bootleg 2008)
    Gambling In Osaka (3CD)

    HELLOWEENs SINGLES & EPs
    01. Death Metal Demo [1984 Demo]
    02. Judas [1986 Single]
    03. Future World [1987 Single]
    04. Dr. Stein [1988 Single]
    05. I Want Out [1988 Single]
    06. Kids of the Century [1991 Single]
    07. Number One [1992 Single]
    08. Windmill [1993 Single]
    09. When the Sinner [1993 Single]
    10. Step Out of Hell [1993 Single]
    11. I Don't Wanna Cry No More [1993 Single]
    12. Where the Rain Grows [1994 Single]
    13. Mr. Ego (Take Me Down) [1994 EP]
    14. Sole Survivor [1994 Single]
    15. Perfect Gentleman [1994 Single]
    16. Power [1996 Single]
    17. The Time of the Oath [1996 Single]
    18. Forever and One (Neverland) [1996 Single]
    19. I Can [1998 Single]
    20. Hey Lord! [1998 Single]
    21. Lay All Your Love On Me [1999 Single]
    22. If I Could Fly [2000 Single]
    23. Mr. Torture [2000 Single]
    24. Just a Little Sign [2003 Single]
    25. Mrs. God [2005 Single]
    26. Light the Universe [2006 Single]
    Helloween -1984 - Death Metal Demo - 80s Geophagus series

    Ví někdo ještě o jiném CD??? *1*
    • Re: Helloween

      Nevíte někdo náhodou, jak se jmenuje album s člověkem přivázaným na elektrickým křesle, z kterýho visí střeva? Je to takový celý do tmava. Možná to neni elektrický křeslo, už si to přesně nepamatuju, a myslim že má odkrytou lebku a je vidět mozek. Nemůžu to nikde najít.
      • aranella

        TAK DLOUHO JSEM SE OPRAVDU NEZASMÁLA!!!!😂

      • To je Iron maiden - xfactor... ne helloween
    • Re: Helloween

      Michael Kiske--Zbláznil se a nahrál-nudu nudu nudu--Streets Of Fire . Zlatý starý časi Helloweenu *9* Nechápu proč odešel *3*
      • aranella

        Nesopti Soptíku702, Michael Kiske, fenomenální zpěvák dodnes dle mého už se zase navrátil k Helloween a je už pár let jejich oficiálním členem - navrátilcem. Jo, dobří holubi se vracejí....

  • Helloween

    Helloween je skvela skupina uplne si pamatuju ten moment kdy sem s bratrem kupoval DVD ze svetoveho turne 2005/2006 a ptal sem se ho jestli sou dobri a stacilo jednou poslechnout a poznal sem ze HELLOWEEN je jedna z nejlepsich skupina na svete Kam se na ne hrabou ty moderni rychlokvašky Posloucham sice asi jenom 2 roky ale uz patri k mym nejoblibenejsim skupinam
    • aranella

      Naprostý souhlas, tady v Evropě opravdu špičková kapela, ale i v porovnání se světem dělají nám Evropanům dobrou pověst. 🙂

    • Re: Helloween

      jo jo jo jo
  • pumpkins

    Helloween forever!!!!!!!!
  • Balady

    jejich balady fakt stoji za to treba Forever and one nebo A Tale that wasnt right
    • aranella

      Oni mají spoustu špičkových songů, které nikdy nezestárnou.

  • legenda

    je mi 38 a na Halloween jsem vyrůstal,myslím že v té době nic lepšího v jejich stylu nebylo
    • aranella

      Satane, já sice na "Dýních" nevyrostla, ale naprosto souhlasím.  Objevila jsem je až v dospělosti, ale nechápu, jak se to vůbec mohlo stát. Televize, rádia a časáky pro mladé tuhle kapelu nějak opomíjeli, když jsem rostla, fakt vůbec nechápu... ☹ Oni udávali směr a pro spoustu kapel a zpěváků byli přitom inspirací. Mají za sebou ohromný kus dobře odvedené práce a tu slávu a  peníze si zaslouží. Už i kvůli těm různým peripetiím uvnitř kapely. Obdivuji je, že se udobřili a fungují v takřka původním složení. A že mají pořád tolik nápadů a dělají stále skvělou muziku, klobouk dolů! 🙂

  • tama

    neznam nic lepsiho
    • aranella

      Souhlas!

    • Re: tama

      Co tam nezpívá MICHAEL KISKE tak to zamoc nestojí!!!!http://img.osobnosti.cz /smiles/15.gif
      • aranella

        Pro mě Michael Kiske také naprostá jednička mezi zpěváky z Helloweenů, ale Andy Deris také vůbec špatně nezpívá. Kai Hansen také umí zpívat, ale jeho barva hlasu není pro mne tak atraktivní. U Michaela Kiskeho je problém v  tom, že má/měl dlouhodobě problémy s hlasivkami, s krkem, nějakou bulku měl asi od štítné žlázy a tlačila na hlasivky... Což se plně projevilo bohužel na posledních turné s Helloween. Ačkoliv nebyl schopný prý zpívat tak jak je zvyklý, s kapelou turné absolvoval, ačkoliv i ostatní její členové věděli, jak na tom je, ale měli tam další dva zpěváky (Andy Deris a Kai Hansen), tak z toho nedělali vědu. Michi byl poměrně vážně nemocný, ale myslím,  že loni nebo předloni podstoupil velice riskantní operaci krku, resp. bulky od štítné žlázy (hrozilo, že přijde o hlas navždy) a dle jeho slov je prý už naštěstí zdráv. Tak mu tedy přeji, ať mu hlasivky nadále slouží aspoň dalších 50 let a hezky nám zpívá tak jako do této doby.

  • proste nej

    nej skupina podle ¨me takovi sola jako maj helloween nema zadna jina kapela to je proste fantasticky jak sou sehrany a melodicky *5*
    • aranella

      Máš recht!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit