Přejít na výpis diskuzí

Keane

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedávno jsem zaslechla jejich písničku v Až tak moc tě nežere. Znala jsem ji a hrozně se mi líbila a tak jsem si našla co je to za skupinu a zjistila jsem že všechny písničky znám. Táta je totiž když začínali poslouchal. Stali se mou nej. skupinou. Mají nádherné písničky , jsou tak klidné a romantické.
  • Keane:-)

    Miluji Keane!!!!!Jsou opravdu nej nej!!!Skvělí!!! *4* *4* *4* *14* *14* *14*
  • KEANE

    Keane skvělá kapela *14*
  • keane

    Keane je jedna z mojich prvych skupin ktore som začal počúvať..naviedla ma k nim mama *4* a je to najlepšia britska kapela
  • Kean the best

    Keane jsou nejlepší skupina. Tom je užasný má užasně čistý hlas hezky se poslouchá jejich poslední album PERFECT SYMETRY je užasné jen doufám že někdy budou hrát tady,ale dost silně o tom pochybuju tady je moc lidí neposlouchá
  • Keane

    Keane jsou skvělá skupina s fajn písničkama, jenom je škoda, že to zná tak málo lidí *9*
  • ahoj!

    Ahojky, musím říct, že Keane poslouchám už dlouho a nikdy mě jejich písničky nezklamaly. Jestli takhle budou pokračovat i dál, klobouk dolů. *3* *3* *3* *1*
  • Ahoj!

    Ahoj Keaňáci! Snad tady nejsou jenom holky!? Teda v žádném případě nic proti holkám a ženám, ale jako sám chlab ve fan clubu.....:-)) Snad to tady bude časem žít víc. Předběžně se zeptám, jel by někdo v lednu či únoru do Anglie na koncert? K nám asi jen tak nepřijedou. Tak ahoj!!!
  • Yoooo :D

    Jooo, Tom má úplně nejkrááásnější hlas na světě... *14* *3*
  • dotaz

    chtěla jsem to tu aktualizovat, ale nejde to...co mam dělat?!?
    • Re: dotaz

      Mam pocit, že to ani vubec nejde. Ale nevim to jistě *15*
      • Re: Re: dotaz

        Já to aktualizovala, teda, jestli myslíte toto *7*
        • Re: Re: Re: dotaz

          Lochnesko, tys to všechno zkopčila z jednoho blogu. Co takhle napsat zdroj?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit