Přejít na výpis diskuzí

Kroky Františka Janečka

HUDEBNÍ SKUPINA 1.12.2009 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja když se koukam na obrazky tak stejně tu není cela skupina kroky není tu allegro a majk dejvid bengz
  • tak,

    pořád jenom 2 fanoušci jsme
    • Re: tak,

      nevite neco kde bych mohla najit informace o milanovi dykovi se skupiny kroky frantiska janecka? *3*
    • Re: tak,

      Ahoj já se chci omluvit jestli jsem byl na tomto webu někdy vulgární,uštěpačný,ironický nebo tak něco je to tím že jsem upřímný,nemažu nikomu med kolem pusy a když Kroky v 80 letech nesnáším a nemám rád tak to zkrátka dám najevo,ale jestli jsem přeháněl tak prosím tě promin.Me jen až naštvalo že zde vubec nebyla zmínka o Krocích v 70 letech kdy tam zpívala mám moc milovaná oblíbená Jana Kratochvílová není to jen mé věrné fanouškovství Jany i když toho je tam hodně také,ale zkrátka at s tím kdo souhlasí či ne.Jana Kratochvílová měla a má překrásný hlas a někdo tak Mega nabušený pozitivní energií jako Janička,prostě je vynikající a jsem moc rád že je tady o ní zmínka díky moc.Jen v rubrice webu o skupině mužeš klidně přidat období kdy Jana v Krocích zpívala 1977 - 1978,Michal David 1979 dokdy nevím.Ahoj David.
    • Re: tak,

      Jo a tady někdo napsal reakci na jeden muj vzkaz.,,No on byl na ni naštvaný chtěla zpívat samostatně.Co je zač Janeček zlej,závistivej,nepřejícnej.Co by byli Kroky bez Janičky Kratochvílové nic , NIC.Jen komerční konzumní popík.A bylo jen a jen dobře že se Janička chtěla hudebně vyvíjet dál a nejen kšeft byznismana Janečka měla mnohem a mnohem navíc a měla dost popárny. a stejně si myslím co myslím vím že později když Jana zpívala v letech 1979 - 1980 , 1980 - 1983 v mnohem lepších kapelách Motor a Heval což byl pořádnej , bigbeat,funky a Reggaerock měla mnohem víc fanoušku a mám pořád jooooo.Janeček je na Janu Kratochvílovou uplně neprávem naštvaný jen ze závisti , zloby že Jana měla a má na víc,to si Janeček ve své nadustosti ani neuvědomí jen nepřejícná zloba to je Janeček
    • Re: tak,

      No konečně toto trvalo už je tady aspon v obsazení Kroku Jana Kratochvílová už to tady začíná mít uroven
    • Re: tak,

      teď už 4 *3*
  • jo,

    to je parádička *3*
    • Re: jo,

      Prej parádička che,che o slavné éře kapely Kroky v letech 1977 - 1978 kdy v Krocích Janečka zpívala vubec nejlepší , nejrkrásnější vynikající zpěvačka JANA KRATOCHVÍLOVÁ tady není vubec ani zmínka velmi hrubý nedostatek Michal David ale hlavně diskotékoví Trapmani Hornák , Muchová , Melen at jdou do háje.Janička je nejlepší a vždy byla a Davida s Muchovou , Hornákem a Melenem strčí do kapsy a nesahají jí ani po paty.Kroky byli nejlepší s Janou Kratochvílovou v letech 1977 - 78 pak už to šlo do p....e
      • Re: Re: jo,

        aha,vlastně v 70.letech už taky hráli
        • Re: Re: Re: jo,

          No jasně že jo co byli Kroky v 70 let pořádná muzika v 80 letech hruza a děs.
    • Re: jo,

      svět si moc přál mít svůj festival *3*
      • Re: Re: jo,

        už je to tak,nikdo se ke mě nechce přidat *9*
        • Re: Re: Re: jo,

          ale už ano *3*
          • Re: Re: Re: Re: jo,

            Tento web o skupině Kroky má veliký,zásadní nedostatek.Už jsem se tady o tom dvakrát zminoval že zde vubec není ani jediná zmínka o sedmedesátých letech kdy v kapele Kroky zpívala nejlepší,nejkrásnější Česká vynikající zpěvačka Jana Kratochvílová která Kroky udělala slavnou kapelou a nazpívala tehdy její nejslavnější,nejznámější písničky Rok,Discobolos tango,Žárlíš a další.Když už někdo tady dělá web o skupině Kroky Františka Janečka tak hlavně a nejvíc by měl být věnovaný právě Janě Kratochvílové jednak je to muj pohled jejího fanouška ale taky proto že éra Kroku v sedmdesátých letech byla nejslavnější hlavně díky Janě Kratochvílové co jsou vedle ní David,hornák,muchová,melen totální nuly a Janeček Janě Kratochvílové moc ublížil a ubližuje a takovýho Hajzla tady oslavujete samolibýho frajerskýho kšeftmana který jde tak daleko že ublíži skvělé zpěvačce a hlavně krásnému člověku jako Janička.
            • Re: Re: Re: Re: Re: jo,

              tak on byl na ni naštvaný,že se trhla a chtěla zpívat samostatně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit