Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super kluci

    jsou to ta nejhezci klucici skupina co jsem kdy videla miluji je
    chci aby se vratily
    *3*
  • sou zpatky

    Jsou zpatky jsou supa byla jsem na koncerte vazne užžžžžžžžasny
    *3* *4*
    • Re: sou zpatky

      pls mate nekdo fotky my mame ve skole napsat onich a ja sem napsala dost a chi obrazky!
      *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8* *8* *8* *8*
    • Re: sou zpatky

      jo sou dobří ale na koncertě sem nebyla :( *1*
  • lunetic

    ty maš v hlavě hovno co tu vubec lezeš na ty stranky když se ti lunetici nelibi *10* *10* *10* *13* *13*
    • Re: lunetic

      Doufám že to Hovno máš alespon Ty ,protože Jak jsme Všichni Zjistili MOZEK ROZHODNĚ NEMÁŠ!!! *1* *1* Lunetik Super .Lez si k sobě HOVNE *1* *1* *1*
  • Ať žijí duchové

    By me zajimalo jakej je tady vekovej prumer a kolik procent 4procentnich sem chodi(podle me to bude vysoky cislo)...serte na lunetic a bezte si vydrandit karla u klipu Beruska
  • SuPeR sKuPiNa

    Joooooo Lunetic sou fáááákt super skupina,sou fáákt bombový *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    A hodně mě sere že si lidi myslí že Lunetici sou buzny,tak to neni vůůůůbec pravda. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* .Žádný buzny nejsou. *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
    • Re: SuPeR sKuPiNa

      ahoj věrko ti kteři řikaji že jsou buzny asi jim zaviději jinač to nevidim *4* *4*
      • Re: Re: SuPeR sKuPiNa

        to se jich zrovna ptali čtenáři www.kultura.idnes.cz,kdo z nich je homo-,hetero- či bisexuál a tvrdili překvapivě,že jsou všichni heterosexuálové *4*
  • Jste supéér

    Lunetáčci jste a byly jste supééér mocinky se mi po vás stýská chtěla bych vás zase vidět na pódiu nebo aspoň někde :-( .když poslouchám vaše písničky tak ve mě uplně hrká je to móó hetký a sere mě že jste kuli Marťasovi skončily :-( .Myslím že nejen já bych chtěla aby jste se vrátily jako linkin park :-) a nebo aspoň jednou jetě udělali nějaký cd či vystoupení :-( I když to už se asi nestane.a ten kdo říká že jste trapáci a ten kdo vás poslouchá je vypatlanej tak je to pěknej debil!Protože on sám na vás byl odkojenej *5* A když někdo tvrdí jak jste trapný a přitom vás po večerech poslouchá tak to je pěkně ujetý :-D.V dnešní době se každej bojí říct svůj názor aby se nestrapnil ale mě je to jedno mám vás móóóc láda a zatím si stojím a stát budu :-* :-* *14*
  • Koncert Luneticu

    Kdo pojede se mnou na koncert Luneticu v sobotu 7. února do Mladé Vožice, je to městečko u Tábora a bude tam vystoupení kluků jediné v jižních Čechách, bude to bomba, viz Liberec a Praha v prosinci
    • Re: Koncert Luneticu

      Tak jedinej koncert v Jižních Čechách asi ne, protože 24.7. vystupujou na Farské louce v Lomnici nad Lužnicí. Více na www.farska-louka.cz
    • Re: Koncert Luneticu

      to ani omylem *1*
  • forever

    jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee oni budou v unoru i na morave ty jo tak to je super snad to nezrusej do ty doby a ja stopro jdu ...lepsi zpravu sem ani nemohla dostat...sou zpátky a je to krasny ...vzpominám na chvile prožitý:-)...a budu tam šilet jak zamlada:-)....
    • Re: forever

      Prosim muzes mi prozradit kde jsi zjistila z ev unoru budou na morave? *4*
      • Re: Re: forever

        no mám jiste spolehlive zdroje ale mužu ti rict že 21.2.budou v olomouci na diskotece party all arx a púredtim myslim jeste v opave ....ale nevim kdy v opave jestli prted olomouci nebo po...ale vim že v opave a v olomouci v unoru...juchuuuuuuuuuuu
        • Re: Re: Re: forever

          jojo tak uz sem si to taky zjistila jo a v Opave budou 20.2. v klubu Střelnice 77 club *4*
  • lunetic

    Lunetici byli naprosto skvělí *4* Hodně mě mrzí že se rozpadli *9* Měli by se dát zase dhoromady ikyž v dnešním schovbisnisu by neměli šanci.mě se nejvíc líbí chtěl bych tě líbata máma.A z kluků se mě nejvíc líbí Martin a Vašek *14*
    • Re: lunetic

      jo proč se rozpadli jsou dobři *14* *14* *14* miluji je *14* *14*
  • LUNETIC

    Od tý doby co jsem tě uviděl
    tak mám pocit že už vím to co jsem ti chtěl
    v noci nespím a nemám ani klid
    tohle nejde už ničím zastavit
    když tě vidím tak tají se mi dech
    Pro mě jsi ta nejkrásnější ze všech
    co bych dal za to abych mluvit směl
    místo toho jsem teď úplně oněmněl

    CHtěl bych tě líbat
    všude tam kam budeš přát si polibek dát
    nebo aspoň se jenom dívat a nechat si dál
    o tobě zdát
    a proto já chtěl bych tě líbat
    na tvoje ústa který se umí smát
    a tak Ti teď chci o tom zpívat
    co ještě nevím
    a to co chci znát

    Dvě studánky místo očí máš
    stačí když se s nima na mě podíváš
    a srdce mi hned bije na poplach
    ruce se mi třesou to není strach
    jsi jak růže co překrásný má květ
    který může změnit celý můj svět
    Jsi jak hvězda na nejtemnějším nebi
    která svítí z oblohy na zemi

    Chtěl bych tě líbat
    všude tam kam budeš přát si polibek dát
    nebo aspoň se jenom dívat a nechat si dál
    o tobě zdát
    a proto já chtěl bych tě líbat
    na tvoje ústa který se umí smát
    a tak Ti teď chci o tom zpívat
    co ještě nevím
    a to co chci znát
    Přestávám už doufat
    že snad na mě padne pohled tvůj
    já nemůžu spát jsi krásná jsi sen můj

    Chtěl bych tě líbat
    všude tam kam budeš přát si polibek dát
    nebo aspoň se jenom dívat a nechat si dál
    o tobě zdát
    a proto já chtěl bych tě líbat
    na tvoje ústa který se umí smát
    a tak Ti teď chci o tom zpívat
    co ještě nevím
    a to co chci znát

    To je tak kráásný :-* :-*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit