Přejít na výpis diskuzí

Morandi

HUDEBNÍ SKUPINA 27.6.2008 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hlasuj a vyhraj iPod

    Hlasujte pls pro Morandi v hotmusic.cz, navíc jeden z hlasujících vyhraje iPod! a to už stojí za to! www.hotmusic.cz
    • Re: hlasuj a vyhraj iPod

      jo ja sem tam hlasoval
  • Mazec skupina!!!

    Miluju jeee... nej sou Colors. *14* *14*
  • NEJJJJ

    MORANDI JSOU ÚPLNĚ NEJJJJ SKUPINA *14* ALE TEN ANDREI ROCPEA RANDI TEN Z JEŠKEM JE MÓÓĆ HEZKEJ *14* *14* *14* *14* *14* *14*A NA TOM KONZERTĚ TEN ANDREI JAK SE SE MNOU A S TETOU FOTIL *14* TO BYLO MÓC SUPER ALE TEN KONZERT BYL STRAŠNĚ DRAHEJ A TA FOTKA JEŠTĚ VÍC ÚPLNĚ NEMOŽNÝ JAK BYL SLADKEJ *14* HOLKY MÓÓC DOBREJ A TEN MARIUS MOGA KUDRNATEJ JE TAKY SIMPAŤÁK ALE ANDREJÍČEK JE MÓÓC NEJJJ *14* *14* *14* *14*
    • Re: NEJJJJ

      ja ji miluju sou tak krasní a bozi proste sexy *14*
    • Re: NEJJJJ

      MÁŠ STRAŠNOU PRAVDU *14*
  • Yebly howada

    Jsou to yebly howada. NENAVIDIM tuhle hudbu a chci, aby to vsichni vedeli. Howada yeble *9* *9* *9* *9* *9*
    • Re: Yebly howada

      kdež je nesnašiš tak se ktomu radši ani nevyjadřuj *13*
    • Re: Yebly howada

      a co se teda líbí tobě
    • Re: Yebly howada

      TY JSI ALE PĚKNĚ BLBÁ KRÁVA *9* *5* NEMÁŠ VKUS PINDO
      • Re: Re: Yebly howada

        ze jo
      • Re: Re: Yebly howada

        ty es tak maximalne jebly howado kdyz se ti to nelibi tak sem nelez
  • morandi§ten hlavni

    ahoj!!morandi sou neeeeeeeeeej skupina co znam!!!!hlavne ten co spiva nejvic a mam pirsing je sexy *5* ! *8* sem do nich upe zblaznena
    • Re: morandi§ten hlavni

      JJ Morandi sou úpě božíí.... ale hlavně ten co zpívá *3*
      • Re: Re: morandi§ten hlavni

        souhlasim *5* Morandi jsou u me na prvnim miste
        a ten zpevak presne muj typ i kdyz je na me trochu starej *14* *14*
  • miluju Morandi jsou sexy

    *14*Morandi je moc skvělá skupina mají moc hezké písně.Hlavně von je moc sexy *5* Jestli máte stejný názor jako já tak mi zašlete na muj mail nějáké informace o něm.
  • Morandi

    Morandi jsou supééééér,nejlepší skupina na světě,líbí se mi hlavně od vás songy Save me *3* a Angels *4*,jste frajeři a moc vám fandím.Miluju Morandi *14* *14* *14* .
    • Re: Morandi

      Přesně tyhle dvě se mi taky líbí nejvíc *3*
    • Re: Morandi

      vy jste taky zbláznění do Andrééa?? já strašně. a písničky se mi líbí- Angels a taky Come Home. *14* *7* *14* *1* *15* *13* *4*
  • MoRaNdI

    joujou přesně nejlepší je save me a hned potom je angels je supeer ale nepatří mezi nejlepší skupinu mám jinou :)))
  • Morandi

    Nejvíc se mi líbí Save me.
    • Re: Morandi

      ahojky lidičky,zdravím vás a také se mi líbí morandi.hezky se poslouchají.líbí se mi hlavně písen save me.a navíc se mi líbí ten andrej.je sexy. *3* *4*
  • Morandi

    morandi jsou bezva najlepší skupina za celý můj život co znám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit