Přejít na výpis diskuzí

Nazareth

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moje oblíbená kapela pro mně
  • Nazereth míří do Čech

    28.6.2008 živý koncert NAZERTETH ve Čkini u Vimperka předkapela TURBO.info: www.clubcalypso.cz lístky v předprodeji v síti TICKETPORTAL.
    • Re: Nazereth míří do Čech

      Byl jsem tam s kámošema a bylo to velký. Bylo to i takový setkání generací. A hudba je jako stroj času. Najednou je člověku tolik, kolik mu bylo, když to slyšel poprvé a věřte, že v mém případě to bylo v první polovivě 70. let.
      • Re: Re: Nazereth míří do Čech

        Věřím Vám,že jste se cítil tak jako když jste to slyšel poprvé já když slyším ten slavnej ploužák tak jsem na čajích a líbám se při tanci. *1*
  • nové cd nazareth

    právě ted nahráva novou desku
  • Dan McCafferty

    Zpěvák Dan McCafferty v interpretaci písně Love Hurts je to nejkrásnější, co bylo, dle mého názoru, dosud stvořeno.
    Rád bych věděl, co v současnosti tento vynikající zpěvák dělá. Kdo ví, prosím sdělte mi informace. Děkuji.
    • Re: Dan McCafferty

      Dan i dnes stále zpívá v kapele Nazareth, se kterou často konzertuje a několikrát se objevil i v ČR. Nové písničky však nenahrává.
      • Re: Re: Dan McCafferty

        Byl jsem na Nazareth nedávno v Liberci, byl jsem nadšený, co dokáže McCafferty zazpívat je neskutečný, jako za mlada.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit