Přejít na výpis diskuzí

Panic! at The Disco

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ČESKEJ WEB

    A nejlepší českej web - http://www.panic-at-the-disco.blog. cz
  • PATD

    milujem ich..... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • PATD

    ja je zacala poslouchat nedavno,ale nejde mi do hlavy jakto ze sem je driv neznala,pac sou fakt good:Dhezci kluci,dobry songy....co vic si od dobre kapely prat:D
  • moji milacikovia

    XanushkaX uplne suhlasim ja som ich prvy krat videla v roku 2005 na MTV alebo na VIVE a zamilovala som sa do nich robia uplne inu hudbu taku nerobi nik to sa mi na eme paci kazda piesen a kazda skupina je uplne ina a vobec sa nepodobaju je to rozmanity styl ktory sa stale meni a ja mam rad roznorodost juj naj je brandon loooooobim ho moooooc jj a baby nevem ci je to pravda ale iste je ze maju nove pesnicky a novy album tu bude za chvilku .... brandon a ryan zmenili uces ale zlaty su stale *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ??

    Ahoj,nevíte někdo jak se menoval ten kluk v klipu I Write Sins Not Tragedies?
    Předem díky *4*
    • Re: ??

      David Isaac ;)
      • Re: Re: ??

        Daniel Isaac, pardon :D
    • Re: ??

      jé nádhernej vid ? :) *14*
  • muck

    sežrala bych je!!!!!! *4* *4* *4* prostě sou užasny já sem naně přišla tenkrat na t-music chart když davaly one night only-just for tonight a hned potom byla skupina panic!at the disco-nine in the afternoon....no a plostě sem se donich zamilovala jak do one night only tak i do panic at the disco....MUCK *14*
  • Panic! At The Disco

    Miluju skupinu Panic! At The Disco!! Jsou super!! *14* *14*
    • Re: Panic! At The Disco

      je to uplně nejka skupina uplně cool super boží a prostě muck :-* *14* *14* *3* *3* *4* *14* *14*
      • Re: Re: Panic! At The Disco

        Souhlassss.... Jsou fakt nejlepší!!! *14* *14* *5*
        • Re: Re: Re: Panic! At The Disco

          ty jo ja je žeru sou fakt dobry vinikajici co vic o nich rict nejlepsi skupina na celym svete a ryanka upa nejvic lafinkuju:-* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jsou nej

    Takže můj názor na panic! at the disco...Jednou to už je tak rok a půl zpět jsme našla na jednom blogu nějáký klipy panicu hned na první poslech se mi líbíli uplně maximálně...myslím si že jsou stokrát lepší než např. mcr i když ty jsou taky fajn...ale na panice má jen málo kdo....vlastně nikoho takovýho neznám... *1*
  • CD

    Hrozně se těším na jejich nové Cd.Jede někdo na koncert do Vídně? Já bych tam tak chtěla!!!! Novy klip jste viděli?? Super bláznivina jsem nadšená!!
    • Re: CD

      na http://www.t-music.cz/cs/competitio n/5713.shtml je soutěž o 2 lísky na koncert když si přečteš blyžší informace tak mužeš vyhrát ale soutěž je platná do 25.2.2008 12:00 takže nevim :D *1*
  • Phantom Planet

    Panics velmi kamarádí a jeli společné turné s Phantom Planet - http://phantomplanet.blog.cz *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit