Přejít na výpis diskuzí

Simple Plan

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
360 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není to jedno?

    SP jsou vážně skvělá skupina. Byla jsem na jejich koncertě v Praze *14* a bylo to nezapomenutelný. Už to bude rok...hrozně se těším, až se vrátěj. A myslím, že nemá cenu říkat, kdo z nich je nej, protože nejlepší jsou jednoznačně všichni dohromady. A jestli jsou EMO? Co na tom záleží?? *7* Hlavní je, že hrajou skvělou hudbu, ne? A fakt se starají o svoje fanoušky, což je některým osobnostem úplně cizí. Oni hrajou prostě dobrou hudbu, možná pop, rock, nebo punk...nemá cenu to řešit.. *5*
  • Jsou úžasný :)

    Jsou úplně úžasný, doufám, že k nám ještě přijedou :) *14* *14* *1*
  • Podpořte je

    Podpořte Simple Plan v 2.kole hitparády na www.hitparady-lukbobo.blog.cz
  • simple planii

    Jsou nejjjjjj kapelááááá . Piere je nejj a potom taky Dave .. *3*
  • Simple plan, já je fakt žeru!

    To sou plostě miláškové, nic jinýho se na to říct nedá snad jenom to, že krásně zpívají a krásně vypadají a stejně je z nich úplně neeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjj jenom Pierrek, hezčího chlapáka na světě není *3*
  • sp

    ááááááá miluju simple plan a sem mc rada ze sem sla na jejich koncert.......miluju jeeee *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: sp

      simple plan jsou čuraci EMO.myslej si o sobě že jsou genialní.jo genialni mozna tak v prdeli.a vy jste taky v prdeli ..haha vy cupky vymrdany.... *5*
      • Re: Re: sp

        A ty asi nevis co to je emo že?Ty jsi fakt tupý
      • Re: Re: sp

        Hele,co si myslis ze jsi asi ty!!!Nikdo nemůže být lepší než Simple plan a nelez sem když o nich takhle mluvis *8*
        Simple plan jsou nej *14* *14*
      • Re: Re: sp

        bože ty si krypl!!závidíš jim že?!o tebe si nikdo neopře ani kolo hnusáku!!až tě potkám rozkopu ti palici a narvu ji do kanálu!šmejde zasranej *10*
  • Mrrrtte ekksssnn grupka

    Jsoouu nej!!hlavně Davídek,skoda ze se bude zeniz *9* *9*
  • I LOVE SIMPLE PLAN

    Je to moje nejoblíbenější kapela už asi 2 roky, znám všechny jejich písničky a prostě je zbožnuju. Hrozně se mi líbí Pierre *14* toho fakt žeru! Hrozně bych si přála jet na jejich koncert! *3*
  • bla bla

    Jako dobrý no,ale mohlo by tady toho bejt víc *13* *8*
    • Re: bla bla

      a jo sice jsou to curaci ale................... *7* *9* *8*
      • Re: Re: bla bla

        ty stará vraždo psychoterapii poskytněte mu ji někdo ty seš egzot. *5*
      • Re: Re: bla bla

        Kdo je u tebe čurák vole? *5* *16*
  • jak může mít někdo tak úúúžasnej hlas jako pierre

    fakt že neznám nikoho kdo by měl tak boží hlas NA ŽIVO. bylo to megasuper. *14* fakt že suprkluci
    P.S.:jak tam fšichni házeli ty flašky:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit