Přejít na výpis diskuzí

System Of A Down

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • styl

    oficiálně nehrajou žádnej styl hrajou takzvanej crossover, tedy rychlé přeskakování mezi různými styly (jazz, hardcore,…)
  • dotaz

    Ahoj lidičky mám za ukol zjistit kdy skupina System Of A Down má u nás v Praze koncert měly by mít prej koncert ted někdy nevíte náhodou kdy a kolikátého a kolik takovej koncert od nich stojí děkuju za pomoc Věra *3*
  • pokračování příště

    Co vám budu vykládat.Byla jsem na nich ve Znojmě na stadioně.Je to už dlouho...stáli tam jak bozi.Poněvadž jsem pila pivo,nevím,co bych k tomu všemu dodala.Někam měli namířeno.Kam,to nevim.A vůbec.Cau
    • Re: pokračování příště

      v CR zatim Soad nebyly?!nebo jo?
      • Re: Re: pokračování příště

        Nebyly a už "asi" taky nebudou. Aspoň ne pod názven SOAD. Mají každý svoji práci. Daron cooperate with John on SOB, Shavo má svoji vlastní a Serj bude teďka v Europe. Bohužel do ČR zatím nezavítá, ale v PL, DE a AT jo. *5*
        • Re: Re: Re: pokračování příště

          co to rikas?byli tu 1998 roce!!!! *13*
  • :)

    ahoji prosim vás mohli byste mi poslat nějaky fotky S.O.A.D?? klidně taky nejaky pošlu.. *3* *4* *4* *4* diky moc...
  • system...

    *1* ahoj vsetci tato skupina je total total super sa mi velmi paci ... *1*
  • ...

    tato kapela patří mezi mé nejoblíbenější...není to kvůli vzhledu apod...ale kvůli jejich hudbě...líbí se mi, že každá písnička má svoje kouzlo...
    • Re: ...

      přesně tak, je to moje nejoblíbenější skupina vůbec.
    • Re: ...

      prestne...
  • Ku Praze uhání vlak

    Držel mapu a jak to bylo dál?To bych také ráda věděla.Tvářil se jako by mu ulítly včely.Říkal,že mám jet s nima?Je to malování vzdušnejch zámků....
  • jsou nejlepši:)

    je jedno jakej styl hrajou, ael je to ta nejlepši skupina na světě!!! *14* *14* uplně z nich nedávám.. *1* *1* *14* *3* *3* *15* *15*
  • nerozpadli se

    ale oni se nerozpadli jenom si dali prestavku
    • Re: nerozpadli se

      Ta přestávka se ale může pěkně protáhnout. Daron plánuje vydat alespoň 2 sólová alba. *9*
      • Re: Re: nerozpadli se

        Co já vím,tak si řekli,že přestávka potrvá asi 5 let ... *16* ...No škoda no ted si budu muset přehrávat pořád dokola stará alba *1*
        • Re: Re: Re: nerozpadli se

          Bohužel se asi už k sobě nikdy nevrátí. Co vím a vidím tady v LA tak má každý svoji skupinu. Pozorně si přečtěte co se píše na jejich oficiálních stránkách a jak to vypadá na SOB a se Serjem. Daron má perfektní perfomaci ve své vlastní skupině a vede si perfektně. Byla jsem na jeho 2 koncertech tady ve státech a byla to bomba. Těším se na jeho album release. *5*
  • NeJ xD *IN LOVE*

    neej muzika xD mužu furt poslouchat xDD *15* *9* *5* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit