Přejít na výpis diskuzí

Kelly Family, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
822 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kelly famili

    Ahoj lidi, chci jenom říct, že když tahle rodinka byla na vrcholu kolem toho roku 95 bylo mi pouhých šest let, a řeknu vám, že si toho moc nepamatuju, ale když jsem je viděla poprvé v televizi zanechalo to ve mně něco neuvěřitelného a síla a energie vložená to tech písniček mě naprosto uchvátila mimo samozřejmě krásných chlapců angela, johnyho, paddyho jimyho a joyho..sice už je to několik leta čas nezastavím můj angelo, už sice neni ten krásný andílek, ale ráda si je s nostalgií poslechnu ...myslim si, že kelly family je ikona a pojem 90 let, a je smutný, že hodně lidí na ně zapomnělo nebo zanevřelo..co dokázala tahle vlasatá rodinka by mělo každýho chytnout za srdce..
  • kelly family

    Kdo by mi stáhl koncert z Loreley na dvd disk? *1*
    • Re: kelly family

      Třeba já *4*
      • Re: Re: kelly family

        Tak mi sem pošli e-mail at' ti mužu poslat dvd. *1*
      • Re: Re: kelly family

        A za kolik?
  • Kellys

    jsou super taky jsem na nich vyrůstala.a do dneška je ráda poslouchám.Fakt bomba,škoda jen,že už u nás nekoncertujou *9* nebo že by mi neco uteklo?????Paddy je fakt superrr asi se mi nikdy nepřestane líbit ach jo!!! *14* *14*
    • Re: Kellys

      14.10.2007 Brno Angelo Kelly koncert vstupné 400 kč *3*
  • prodám fotky

    ahojky lidičky,mám docela dost starých fotek našich Kelloušků,byla jsem skalní fanynka,takže se jich nasčítá něco okolo 500 foteček,dnes jsou mi celkem na nic,tak kdyby je někdo chtěl koupit tak se ozvěte a budu ráda že si udělám místo ve skříni.Mějte se papa *3*
    • kelly family

      Kolik chceš za těch 500 fotek?
      Napiš na mail.
    • Re: prodám fotky

      Ahojky

      Já bych měla zájem o fotečky.
      Prodáváš je ještě ?

      Ahojky Katka
  • klip Mama

    No lidi, po dlouhé době jsem si pustila klip Mama a už po pár vteřinach jsem se rozbulila jako želva *9* A když jsem si přeložila text, tak jsem málem vytopila místnost *9* *9* možná je to tím, že mám zrovna chytit krámy, to jsem taková přecitlivělá a rozbulí mě snad všechno... *4*
  • stáhnutí písní

    nevíte, kde bych si mohla stáhnout písničky mystic knights a never gonna break me down?
    • Re: stáhnutí písní

      Pošli ICQ nebo mailík, pošlu ti je.. *14* *14* *9* *3* *1* *1*
      • Re: Re: stáhnutí písní

        facundo@email.cz děkuju jsi zlato *4*
  • Lepší jsem já!!

    Něco tak hrozného se nedá poslouchat. Nechápu jak je někdo může být rád. JÁ, JÁ, JÁ.... Sem nejlepší PLAYBOY moderní muziky. JÁ JÁ JÁ rozumíte JENOM JÁ JÁ JÁ JÁ JÁ JÁ



    JÁ MILUJU KARLA GOTTA!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Lepší jsem já!!

      Karel by to o nich určitě neřek
    • Re: Lepší jsem já!!

      *5* Ty seš ale starej vůll. Seš plechovka na bobky. Nenávidím tě ani tvojí ženu benu kenu zenu venu... nej je kostka ledu.... cumlat jí je prijemne a chladive a v zime poslozi i snih. lednik je nelepsi co se najednou vytozi venko- kémo sa to nelebe at si prdel pojebe *10* *10* *3*
  • kelly family

    Ahoj nemáte někdo odkaz na stažení dvd Crossroads a Best Of2. Díky moc O. *3* *4*
  • Angelo v Brně

    Ahooj, najde se někdo, kdo by mi poslal nějaké krásné fotky nebo video z koncertu Angela v Brně včera 14.10.?Koncert byl úžasný a mi se vybila baterka ve foťáku.. *10*
  • MAMA

    To jsem zase já... Mám jenom krátký dotaz: Z jakého alba je skladba Mama? Předem dík! Andy
    • Re: MAMA

      Ahoj, Mama je z alba The best of the Kelly family 2.
      • Re: Re: MAMA

        Čauky! Veroniko, díky za info...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit