Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • O prodej státního majetku je vždycky velký zájem a vzbudí to mezi potenciálními zájemci rozruch, já jsem si však před rokem koupil pozemek v USA Texasu přes antikart.cz a letos se chystám započít stavební práce, takže mám zařizování nad hlavu :-) Věřím však tomu, že šťastlivci, kterým se podařilo koupit, mají perfektní bunkry za pár korun.

  • ivannavratil386

    To zní dost zajímavě. Hlavně ty skladové prostory by mě docela zajímaly. Ještě k tomu za ty ceny. Právě skladování u nás ve firmě teď hodně řešíme. Hlavně tedy nedostatek skladových prostor. Už dlouho se koukám po pronájmu nějakého skladu, ale tady u nás prostě bohužel nic není. 

  • Dobrý den, měl bych zajem o koupi bunkru v okoli řeky berounky a nebo u jiné řeky nebo vodni nádrže a to do ceny 150000 kč. Nejlépe středni čechy. Předem dekuji za odpověď a s pozdravem Chovanec. tel. 739298873
  • Dobrý den, rád bych zakoupil vojenský bunkr v okolí českolipska-Heřmanice,Mařenice, Krompach,Jablonné v podještědí.Budu rád ,když někdo dá tip či zprostředkuje koupi.Odměna.Mail je svetlehorizontyos@seznam.cz
  • Dobrý den . Mám vážný zájem o koupě vojenského bunkru a to někde v pohraničí východních Ćech .Od Broumova po Źamberk .Do cenové relace 100000. Prosím o zpětnou zprávu a předem děkuji. Jaroš . tel.724200433

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit