Přejít na výpis diskuzí

Babiš bude lákat voliče na garantované důchody

14.5.2017 14:20
red 5 příspěvků

Podle ministra financí Andreje Babiše musí mít Česko garantovaný minimální důchod. Podle něj bude minimální penze jedním z předvolebních témat jeho hnutí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přidat na důchodech je normální pokud zvedate minimální mzdu a platy aby se neznehodnocovaly důchody *16*
  • Hahaha od kdy může jeden člověk - i když je zatím ministr financí lákat lidi na "garantované důchody" ,když pokaždé všechno musí schválit vláda takže tohle je jen další hloupost vypuštěná do éteru *5* *13* proti Babišovi.
  • A. Babiš a důchody? To nejde dohromady. Pan ministr financí neví jak jsou financovány starobní důchody. Dokonce ani nedokáže definovat co to je starobní důchod. Přitom se jedná o největší výdajovou položku státního rozpočtu! Souhlasím proto se sociologem Petrem Hamplem a říkám spolu s ním, cituji: ""Zakažme ekonomům mluvit do penzijní reformy". - See more at: hampl.blog.ihned.cz/c1-51087050-zakazme-ekonomum-mluvit-do-penzijni-reformy
  • Jak dlouho taková garance potrvá?V minulém století bylo ukradeno placené penzijní pojištění ženám s více dětmi,které nemohly do zaměstnání.Současné znehodnotí inflace po půl století asi i do mínusu.Akcie vyhořely na vytěsnění akcionářů,vklady v bankách bez úroků a rovněž jejich pády.Stavební spoření je nevýnosné po delším spoření.A navíc většina obyvatel nemá víc než na přežití a část s bídou.Kdo může doporučit lidem spořivost na stáří,když platy z nízkých mezd nedovolí žít lidem jako lidem,ale pouze jako bezdomovcům?Člověk,který lže,nemůže garantovat ani ťuk ani s Ťokem.
  • Ale proč ne. Garantované důchody a garantovaná mzda je stejně na pořadu dne, i když to asi nebude zase tak brzy. A protože to nebude brzy a Babiš to stejně neprosadí, protože na to nebude mít peníze, tak nám ostatním nezbývá, než se zajímat, jak to udělat, abychom do důchodu nějaké peníze měli. A kudy do toho? Zkuste projekt jakbytbohaty.cz a třeba najdete inspiraci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit