Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluji tyhle knížecí rady, jak bychom si měli všichni, nejlépe již od prenatálního věku, spořit na důchody. Já si ukládám 3000 měs., ale až poslední rok. Začínala jsem někdy v 37 letech na třech stovkách. Proč? Protože 3 děti školního a studijního věku, protože hypotéka a další a další náklady. A taky protože sdílená zkušenost předků, kteří si také v dobré víře za první republiky spořili na důchod. O co nepřišli za Hitlera, o to je připravili komunisti. Život je dlouhý a plný zvratů a v téhle zemi se na dlouhodobý stabilní vývoj nikdy nedalo spoléhat. Spořit pro tuneláře? Na pět, deset let stabilního vývoje se snad spolehnout dá, ale dávat peníze někam, kde si na ně třeba čtyřicet let nesáhnu? Ha ha ha. Na to si najděte jinší blbce.
  • Spoření na důchod pro všechny je propagace zločinu. Státní důchodový pilíř je pro banky a jejich penzijní fondy jen příležitost k tunelování. Spořit na penzi si musí začít ti, kteří neinvestují dostatek prostředků do státního důchodového pilíře (I. DP). Přitom investicí do I. DP jsou výhradně vychované děti. Děti, které v dospělosti budou ze svého odvodu sociálního (lži) pojištění financovat důchody svých rodičů a bohužel zatím také ne-rodičů. Protože starobní důchody z I. DP jsou výnosy z vkladů do výchovy dětí.
  • Přes 60 procent mužů by nejraději odešlo do důchodu mezi 60 - 65 rokem. Což je nereálné. Asi tomu nerozumím , ale to je normální věk pro odchod do důchodu a jsem přesvědčená , že tak odchází více jak 60 procent mužů do důchodu .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit