Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anitajones
    Ahoj,
    Je to informovat širokou veřejnost, že paní Anita Jonesová, soukromá půjčka, otevřela finanční příležitost pro všechny, kteří potřebují jakoukoli finanční pomoc. Poskytujeme půjčku ve výši 2% úrokové sazby jednotlivcům, firmám a společnostem za jasných a srozumitelných podmínek a podmínek. Kontaktujte nás dnes e-mailem na adrese: (anitajones154@ gmail.com)
  • Stačí jedno. Pokud máme mít zákony jako EU, tak se máme mít jako v EU. Což znamená 4 x větší platy jaké jsou v EU a ne tu žebráckou rentu. Pak by si nikdo nemusel půjčovat a banky by zkrachovali !
  • Mno... a co takhle nepujčovat si?

    A aby mě někdo nazýval dlužníkem, tak tak špatně na tom ještě nejsem... každý máme svoji čest.
  • Když jsem si přečetl tento blábol ,tak jsem si uvědomil jaké svinstvo tady bylo nastoleno v r.1989.Do roku 1989 jsem nezažil v televizi,aby bezdomovec vybíral kontejnéry a ta televize,která by měla bít do těch co tento stav tady zavinily tak nám ukazuje jak někdo z VŠ vymyslel háčky na popelnice,kde se mají odkládat potraviny pro tyto lidi a přirovnal jsem to k výzvě Bartošky,Dyka a spol.a navrhuji, okamžitě zrušit filmový karneval ,za státní peníze i sponzorské opět státní na tuto neskutečnou ožíračku a předkládání jako něco význačného.s opěšalími herci a hérečkami,kteří ani nevědí,kde bezvýznamný stát zvaný ČR leží.Nepamatuji si,že bych někdy do roku 11989 viděl takový škvár.Jsem již v letech,kdy umím rozlišit co je dobré a co špatné, Bartoška a tzv.herec Dyk a další.Pan Bartoška se svou Cestománii si určitě neplatí ze svého.Navrhuji bojkot tohoto festivalu a peníze i sponzorské dát těm co je potřebují jak nám ukazuje televize jako vrchol demokracie v tomto Absurdistánu.A učit lidi od školky ne ,kdo byl havloid s chátrou,že jsme tam,kde jsme.
    • Ale soudruhu, to jsou důsledky půlstoletí komunismu. Komunisti nebyli za svá zvěrstva potrestáni, jenom převlékli kabáty a vládnou a hrabou pro sebe dál.
      • Komančové tady ale nejsou u válu už 26 let. Toto je důsledek tzv. demokratů. Dnes je moderní, když někdo má pravdu nebo jiný názor, tak je nazýván soudruhem a komunistou. To musím napsat ač jsem je neměl rád a měl jsem od nich i omezení a zákazy.
        Teď je ta pravá totalita. Už nevědí jak by z lidí vytáhli i to, co nemají různými nařízeními, vyhláškami zákony, tresty a pokutami. Lidé se pak musí zbytečně zadlužovat.
      • víme sajmon, havel v novém kabátě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit