Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všude se píše o seniorech. Ale jak je to u invalidních důchodců mladšího věku?
  • pro seniory nad 70 let se sníží hranice na 500,- jestli dobře čtu v jiném článku? https://www.financni-navigator.cz/penize-za-leky-od-pojistovny/
  • Je to "dobré", dle mého názoru, protože budeme muset přemýšlet o tom jak na zdrav. poj. vyzrát, což je česká vlastnost na velmi vysoké úrovní, *1*
  • To je všechno hezky ale můj lékař mi předepiše lek s vysokym doplatkem na receptu napiše že tento lek nelze zaměnit za jíny a při tom je lek v lekarně snad i bezdoplatku tak mi to pojišťovna nepřeplati neboť jsem si měl vzit lék bez doplatku ale ja musim dodržet předpis od pana doktora a vzit si lek s vysokym doplatkem neboď mi ho pan lekárnik na popud mého lékaře nevyda,a včil babo raď
  • Zrodil se nový receptový fenomen.Chtěl jsem manželce koupit lék ve volném prodeji.Nebylo mi vyhověno s tím,že je jen na lékařský předpis.Ten jsme získali s vepsanou poznámkou,že lék uhradí pacient.Zajímalo by mě,jak se v tomto případě zachová zdrav.pojišťovna.Jsem ale přesvědčen,že tuto částku do limitu nezahrne.Ale pak se tedy našlo řešení,jak nechat vlka nažrat,aby koza zůstala celá.
  • A zase podvod. Konkrétně u léků na vysaký tlak. Léky na vysoký tlak nové generace jsou nejúčinější a mají minimální vedlejší účinky. Čili pro lidi s opravdu vysokým tlakem se nic nemění, protože určitě si nenechají změnit lék za lék s nišžím doplatkem, Zůstalo by jim sice o pár korun víc, ale cítili by se o hodně hůř. Léky na vysoký tlak není lék na teplotu. Velmi často se léky podává kombinace léků, aby se tlak držel na únosné míře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit