Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to jako za mě musím říct že to úplně první co jsme udělali na baráku za pomoci vládních výdajů tak byla výměna plynového kotle dotace. Jelikož jsme se v těch dotacích s manželem nějaký ten pátek pohybovali tak nám bylo naprosto jasné že takové úspory musíme podniknout.

  • joskadevatej

    My doma topnými pelety topíme už několik let a je pravda, že za tu dobu jsem si všiml, že od různých dodavatelů je jejich kvalita celkem odlišná. Osobně si myslím, že asi nejlepší topné pelety mají tady: https://www.pelety-premium.cz/topne-pelety-2/ S těmi jsem byl vždy spokojen.

  • Topení peletama bylo efektivní v jejich začátcích kdy jejich cena byla cca 2 Kč. V současné době se cena pelet pohybuje okolo 6 Kč za kg.Oproti uhlí,které stojí cca 2,80 kg a má větší výhřevnost je cena pelet o 70 procent vyší než cena uhlí .Připomíná mě to agitaci za topení elektřinou,kterou také skoro nikdo netopí.Také jsem topil peletama a vrátil jsem se k uhlí.Topení peletama mě stálo 42000 kč a topení uhlím 17000 Kč. 7 tun pelet proti 6 tunám uhlí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit