Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • joskadevatej

    Já se právě kvůli tomu neustálému zdražování cen energií před časem rozhodl přejít k jinému dodavateli a musím říct, že zatím bych nemohl být spokojenější. Nového dodavatele jsem si vybral přes tento srovnávač https://www.hyperfinance.cz/energie/ a opravdu teď za energie platím výrazně méně. Přechod navíc také nebyl tak náročný.

  • No
    dotkne se to všech, jak jinak, ale někoho víc, někoho míň podle dodavatele. Co
    se tak dívám do těch tabulek, tak moje bohemka z toho vychází jako zlaté
    střední cesta, takže si nepolepším, ale ani nepohorším. V porovnání
    s dominanty, jsem na tom ale líp, a to je pro mě přední, když jsem od nich
    odešel. Víc mě to netrápí.

  • Člověk potřebuje k životu 4 základní věci - vzduch, vodu, potraviny a energie. Když ovládneš jednu z nich, vládneš životem! 

    A tak si elektrobaroni a vodobaroni budou prostě diktovat podmínky a spotřebitel musí pokorně sklonit hlavu a platit a platit.

    Samozřejmě existují v jednotkách procent možné varianty - individuální soláry a vlastní zdroje pitné vody. Ale jen v jednotkách procent. Pro zmíněné kanibaly lidské civilizace jen "drobné náklady obětované příležitosti."

    Jenže pozor na jednu věc - masy lidí, když je zaženete do kouta, chovají se nevyzpytatelně. Aby  třeba elektrika a voda nebyly náhodou zadarmo. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit