Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak jednoduché!!! Banda rudých buzerantů si tu z občanů dělá šoufky a zákony jsou pružné jak podvazky paní Bradáčové.Všichni ti Ráthové, Rittigové a Janouškové se chechtají díky tomu ,že v horních 10 000 se vždy najde vůle změnit vítr ve svůj prospěch.Ale to tvrdilo KSČ poručíme větru dešti,tak nevím jestli už tu zase někde za rohem nešmíruje Klema.
  • Musíte mít správné kamarády. Nejlépe poslance pak jde vše.
  • Máme v našem právním řádu krásný odborný termín: "fikce doručení".
    • Mám zato, že náš právní řád bude muset poznat nový termín - daňová stávka !!! O její přípustnosti by měl rozhodovat veřejný ochránce práv. Je to zřejmě jediný způsob jak se podobnému (popsanému) ubránit. Názorný příklad: poslanci zaktivují další "tunel" za miliardy - volič přestává platit daně do narovnání závadného stavu a odpadnutí pachatelů od "koryt". Mimochodem, zaznamenal jsem, že má být souzena skupina osob, která se vojenským výcvikem připravovala na likvidaci takových lumpů. Myslím si, že lepším způsobem je právě daňová stávka. Možná by to byla zajímavá diplomová práce.
  • Celé, opět, špatně. Stojí a padá to s tím, jestli vám poš´tačka vůbec hodí dopis do schránky. Nikd enemusí být žádný podpis, nic, takže když ho hodí do popelnice, nic se nedozvíš a přijde si pro tebe rovnou exekutor. Není to žádná utopie, česká pošta běžně nedoručuje zásilky. Pokud člověk neví, že mu něco bylo odesláno, tak to pak ani nemá šanci zjistit. já na to přišel díky tomu, že jsem zásilky čekal (objednávky) - těch případů bylo několik. Kolik asi dopisů mi nedoručili, o kterých jsem nevěděl? Stát je tak neschopný, že pouze občanům podráží nohy. Proč teda neudělá každému občanovi něco jako datovou schránku (něco, co by bylo zadarmo, ne jako ten zkorumpovaný sht od české pošty, co máme dnes) a nedoručuje písemnosti tam? Bylo by to 100procentně spolehlivé. Pro těch pár důchodců, co nemají net, by se udělal avyjímka a posílalo by se jim to poštou. Ale výchozí stav by byl elektronicky. Ne. Radši budeme podporovat exekuce tím, že občanovi nedoručíme papír a uděláme si zákony tak, že prostě bude cálovat a cálovat. pletu se, nebo mi stát má život ulehčovat? On mi ho evidentně spíš komplikuje. Posranci vůbec nevnímají realitu. Mají pocit, že se každý snaží vyhnout doručení platebního rozkazu. A tak to zařídí tak, aby ten, kdo se mu vyhnout nesnaží, se mu z cizí vůle vyhnul a byl penalizován. bravo.
    • Výstižné a pravdivé!!!!!!! *16* *16* *16* *16*
    • Mluvíte ,či spíše ,píšete mi z duše . Měl jsem souseda ,pěkného z....a ,který
      měl manželku na poště . Nutil ji nosit veškerou ,mě určenou poštu ,kterou roz-
      baloval a četl . Pak ji ,s použitím nějakých pomůcek ,které mají pošťáci k dispo-
      sici ,zalepoval a teprve potom nechal "oficiálně" doručit . Některé písemnosti se
      mi do ruky nedostaly vůbec ...
      Byl z toho sice skandál ,ale protože jsme v Čechách ,úřady to zametly pod
      koberec . Dokonce i Pánu Bohu z toho bylo asi na zvracení , protože pomocí
      větru mu vytrhl pro mne důležitý telegram z ruky a jakoby "náhodou" mi ho
      hodil rovnou pod nohy . Takže s tím ,co zde píšete ,musím jen souhlasit ...
    • delal jsem listonose, a kdyz se mi nechtelo tak jsem hazel zasilky doma do kamen,
    • Je to tak máš pravdu.
    • Alice, souhlasím s panem Martinem, opět vše co se v našem státě dělá není pro obyčejné lidí....
      zase se chtějí na uměle vyvolaných exekucích nabalit další šizunkové a obyčejné lidí obrat o zbytek mála co jim ještě zbylo...a budou moci také říkat: všichni kradnu, jen já jsem čistý......
  • No to je nehoráznost proti lidem tvrdá opatření, a jaká tvrdá opatření udělají pro telekomunikační firmy, aby lidi měli bezproblémové služby *16* *16* *16* *16*
  • Už moc dávno používám jen předplacenou kartu!
    • Po dvou špatných zkušenostech také používám už 12 let pouze předplacenou kartu. *1*
    • Přesně, taky používám jen předplacenou kartu!
  • Dostala jsem složenku na peníze,zafoukal vítr a byla pryč.Schránku mi vykrádají i za to mám nést odpovědnost?Budu si kupovat předplacené karty.
  • Fajn, tak zrušíme neomezená volání a budeme používat předplacené karty.
    • Náhradní doručení nedoručením... pošťák PRÝ strčil do schránky.. zlá soused dopis vyčnívající ZMIZET NENECHAL... zato soud nebude muset pracovat a kámoš exekutor se za nic nakapsuje a zase někoho legálně oloupí...
      • Před rokem 1989 nexistovala exekuce vymoženost západního systému stejně jako bankrot a pod.kdo nepracoval byl to trestný čin.Bance jste přestal splácet jako nebankovka věc postoupila soudu,dostal jste doporučený dopis a pokud jste neodpověděl do 15,dnů nereagoval došlo k samosoudu a ten vám vyměřil ,bez ohledu na výdělek částku kterou musíte do termínu splatit,pokud ne nesebrali Vám dům,byt el.sporák ale šel jste vydělávat do
        Jáchymova ,Dolní Rožínky rubat uran.Což beru já i spousta lidí jako přijatelné.Dnes máte dluh 15000 Kč nastoupí exekutor a máte 80000 Kč který stoupá každý měsíc výš a výš.Nestíháte platit nebo nesouhlasíte se splátkama a máte dražbu domu za 2-3.miliony dům jde do dražby.Což je podvod na obyčejných lidech.Těch mocných se to netýká,ti mohou beztrestně zpronevěřit miliardy a ještě z toho mají prospěch viz .manager.Dalík.a pod.Rozhodčí soudce je placen vždy věřitelem a je logické ,že bude vždy proti povinnému.
        Poslanci schválili,že Vám můžou sebrat dům pro dluh 50000 Kč.Dokonce byla ve hře částka 30000 Kč a nevím která platí v tom bordelu vlády.Kdo s oligachů řídí tento vlak do černého tunelu kde na jejím konci chybí koleje a zkáza je jasné daná je opět v moci mocných predátorů podnikatelů s vazbami na vládu.V Rusku něco takového nexistuje,ale tento model o gulagách dlužníků se nelíbí .Jak se stát miliardářem bez většího úsilí a zničit ty slabé bohatnout po milionech zisků z neštěstí druhých je Česko velmoc a o něčem vypovídá.Proti zadluženému Klokánku ziskové společnosti všichni byli pro zrušení a exekuci mimo prezidenta Zemana ,který z fondu na bezdlužnost státu tedy svého dal 2500000 Kč co dodat.
        • Vážený pane Pepo . Ten uran ,to bylo za soudruha ... Teď prý existuje jakási
          deklarace ,ve které se ,m.j., říká ,že nesmíte být uvězněn ,pokud nejste schopen
          vyrovnat své závazky /jsou míněny hlavně dluhy/ . Za Masaryka zavírali "ke koze
          do chlívka" ,čili do šatlavy . Dnes ,v rámci "humanity" , Vás odrbou o všechno a
          to ještě musíte být vděčný ,že Vám nechali ty trenky ...
        • Už tady máme co jsme chtěli,ale co ti co to nechtěli?
          • To všechno posral Havel a ten Karlšvencenker jak se podělává do plen.
      • Přesně , mám stejný názor! U nás pošťák pravidelně nevoní, prostě to hodí někam do schránky, jedno kam a už se mi stalo, že doporučenou postu od soudu za mě dokonce i podepsala, mě to stálo spoustu času a dohadů , takhle to ale nejde!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit