Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • joskadevatej

    Velmi zajímavé srovnání. Vůbec se nedivím tomu, že letoví dispečeři berou takové platy, přecejen na jejich práci závisí životy spousty lidí, tak je to celkem logické. Jak ale píše Anděla, je celkem smutné, že jiná, taktéž velmi náročná zaměstnání jsou takto špatně placená. Moje žena třeba byla dlouho nezaměstnaná a až teď nedávno se jí konečně podařilo najít právě práci servírky přes tento pracovní portál. Bohužel ale na to, jak je ta práce (hlavně fyzicky) namáhavá nemá nijak zvlášť vysoký plat.... Sama říkala, že v té práci asi moc dlouho nevydrží a brzy bude hledat něco jiného.

  • Škoda, že některým zaměstnancům, jako třeba barmanům, kteří pracují do noci, plat za ty roky ještě klesl.. myslím, že na tyhle pozice by měli taky vymyslet nějaké platové třídy, u kterých záleží na vzdělání, zkušenostech a charakteru konkrétní pracovní pozice. Na některých místech plat roste spolu s délkou pracovního poměru - pokud ovšem máte zaměstnavatele, který vaši snahu dokáže ocenit. :)
  • Tak tohle je blábol všech blábolů
  • Pracuji jako zdravotní sestra v soukromé ambulanci a plat už několik let stejný. 15000Kč hrubého....Páni doktoři pořád pláčou, že nemají...
  • Kurnik šopa - stále čekám, až budu mít na výplatní pásce ten průměrný plat učitele 2.stupně! Po takřka 30 odsloužených letech bych si ho snad zasloužila?! A ono furt nic a nic. Chápu, že NĚKDE musí být někdo, kdo pracuje ve školství jako já a na 2.stupni jako já. Musí tudíž brát o několik tisíc víc než já. Ptám se, jak je to možné, když máme tabulkové platy a 99 % ředitelů je dodržuje, neb prostě musí. Tak KDE se berou ty nehorázné sumy, které jsou vydávány za naše průměrné platy?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit