Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OPRAVA:  To je hlavní, osmdesáti procentní důvod , proč hromadně vymíráme.
  • Odvodem sociálního pojištění financujeme přímo důchody rodičů. Na svůj důchod do státního důchodového systému můžeme investovat jen jedním možným způsobem, výchovou dětí. Dětí, které v dospělosti ze svého odvodu sociálního pojištění budou přímo financovat náš důchod. Pokud děti nevychováme, tak jako důchodci tunelujeme I. důchodový pilíř v průměrné výši jeden milion šest set tisíc korun. V tom je problém špatně účetně nastaveného důchodového systému. Letos bezdětní důchodci vytunelují 10 % z celkového objemu peněz vydaných ČSSZ na starobní důchody. Je to částka 43,44 miliard korun. Ten největší problém ale není v penězích. Ten spočívá v možnosti jen pracovat a na stáří se nechat živit úplně cizími dětmi. No řekněte, proč si komplikovat život, proč investovat 1,5 - 2,5 milionu korun do výchovy dítěte, když se díky účetnímu omylu mohu nechat živit ve stáří dětmi těch druhých. Dětmi, které jsem nevychoval. To je hlavní důvod (80 %), proč hromadně vymíráme. Vymíráme tempem 108 nenarozených dětí denně do vyrovnané populační bilance (statistika porodnosti 2017). 
  • ferda.borek

    To je jenom další reklama na soukromé fondy. Nedávno jsem na netu zaznamenal článek v něž si penzijní společnosti stěžovaly na rapidní pokles zájmu o jejich produkty. Tak si ty penzijka objednávají reklamy na strašení lidí, že se o ně stát v důchodu nepostará a chtějí tak lidi donutit aby celý život cpali své těžce vydřené peníze do ničím negarantovaných fondů, kde o své peníze můžou přijít jak ještěrka o ocas. Managementy fondů jsou si moc dobře vědomi, že tady není právní stát a když lidem ty prachy ukradnou, nic se jim nestane.   

  • Následně přijde další sametově vymyšlená měnová reforma s inflací a z úspor není nic.  Nedávám nic nadacím - malým Afričanům - tam měli vědět rodiče kolik jich uživí a to mohli odkoukat v přírodě. Velkým migrujícím Afričanům nedávám také nic, pro ty si to ode mne bez mého svolení vezme z daní (ukradne) tento režim stejně tak jako pro vězně  s náklady na ně cca 35 000,- CZK měsíčně, což já k životu nemám a to  nejsem pravomocně odsouzen. Stejnou částkou se musím podílet na kvalitě životních potřeb dětí v kojeneckých a dětských domovů z důvodu nezodpovědnosti jejich rodičů. Cikáni jsou kapitola sama pro sebe i na jejich dávkách a bezpracném zisku se musím podílet, ač nechci, a vy ksindlové si dovolíte upozorňovat na skutečnost kolik si mám našetřit na penzi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit